سوئیچ‌های مرکز داده Brocade

با تکیه بر قابلیت‌های جریان کاری فرا دامنه ای Brocade Workflow Composer، سوئیچ‌های VDX مرکز داده Brocade بهترین‌ها را در اتوماسیون شبکه قابل گسترش ارائه می‌نمایند که به سهولت با سایر زنجیره‌های ابزار خدمات فناوری اطلاعات قابل یکپارچه سازی است. درحالیۀکه این سوئیچ‌ها از فابریک‌های IP و فابریک‌های VCS انعطاف‌پذیر Brocade پشتیبانی می‌نمایند، سوئیچ‌های مرکز داده ما ویژگی‌های کلیدی مقیاس‌پذیری را ارائه کرده که نیازمندی‌های محیط‌های مجازی‌سازی شده و ابر متاثر از حضور فروشندگان متفاوت امروز را برآورده می‌سازند.
این سوئیچ‌های خودکار عملکردی بی مانند، ظرفیت بالا و قابلیت اطمینان عالی را برای پیاده سازی و بهره برداری از زیرساختت اتصال و انشعابات مرکز داده ارائه می‌نمایند. با کمک فابریک‌هایی برای شبکه‌های لایه 2 و لایه 3، پشتیبانی از استانداردهای باز و مقیاس‌پذیری گسترده برای مراکز داده انبوه، اتوماسیون شبکه مقرون به صرفه در مدت کوتاه و خانواده انفرادی از سوئیچ‌ها که کلیه ویژگی‌های مطلوب مدنظر را پشتیبانی می‌نمایند، مرکز داده شما آماده پذیرش نوآوری خواهد بود.

 

سوئیچ‌های فابریک
فناوری فابریک پردیس Brocade برای سوئیچ‌های ICX از مزیت قابلیت افزایش مقیاس انعطاف‌پذیر، مدیریت ساده و هزینه مالکیت کل (TCO) پایین برخوردار است. ارائه کننده قابلیت افزایش مقیاس ساده پورت‌ها و خدمات در کل پردیس متناسب با رشد برنامه‌های کاربردی و دستگاه‌های کاربر. سوئیچ‌های استثنایی که خدمات پیشرفته ای را با سوئیچ‌های سطح مبتندی به اشتراک می‌گذارند درحالی که قابلیت مدیریت مرکزی را ارائه می‌نمایند. و شما می‌توانید از مزیت پشتیبانی استانداردهای باز سود ببرید که تعامل و همکاری متقابل بین چندین فروشنده، پذیرش و اتخاذ SDN و حفاظت از سرمایه گذاری را امکان پذیر می‌سازند.

 

سوئیچ‌های Access
سوئیچ‌های دسترسی ما عملکردی بالا و قابلیت اطمینان عملیاتی را برای برنامه‌های کاربردی و دستگاه‌های کاربر نهایی ارائه می‌نمایند. این سوئیچ‌ها از مزیت پیاده سایز و مدیریت ساده برخوردار هستند که افزایش مقیاس خدمات شبکه، پهن باند و با تراکم بالای پورت را تسهیل می‌سازند.

 

سوئیچ‌های Core و Aggregation
معماری توزیع شده مبتنی بر استک ما عملکرد مرکزی و تجمعی G10 و G40 را با هزینه بسیار کمتر از هزینه پیاده سازی و گسترش شاسی ارائه می‌نماید.

 

سوئیچ‌های اترنت Carrier
با قابلیت یکپارچه سازی خدمات برای کلیه شبکه‌های شما در یک بستر اترنت کَریر ارتباطات؛ درحالی‌که از برنامه‌های کاربردی با پهنای باند بالا امروز پشتیبانی می‌نمایند و SDN را با هدف ایجاد شالوده نرم افزار محور برای نوآوری‌های فناوری اطلاعات اینده در سیستم یکپارچه سازی می‌نماید.

 

سوئیچ‌های تجمعی اترنت Carrier
ارائه کننده سطوح بالای عملکرد، مقیاس پذیری، IP/MPLS، خدمات اترنت و یکپارچه سازی SDN که شما برای ایجاد شبکه‌های خدمات محور، قابل برنامه ریزی، چابک و خودکار خود نیاز دارید.