تعمیر مودم Cisco

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 08 فوریه 2020

مودم مولفه اصلی ورود به دنیای اینترنت و وب جهان می‌باشد و یکی از لوازم ضروری در هر خانه و شرکتی به شمار می رود. گاهی اوقات سرعت اینترنت پایین است و یا بعضی از چراغ‌ های روی مودم خاموش می باشد. کارشناسان مجرب می توانند در سریعترین زمان ممکن مشکل مودم شما را برطرف ‌سازند. تعمیر مودم سیسکو شامل:

  • تعمیر و تعویض آداپتور مودم Cisco
  • تعمیر برد پاور مودم سیسکو
  • تعمیر برد وایرلس مودم سیسکو
  • ریست کردن پسورد دستگاه
  • کالیبره کردن مودم Cisco
  • تعویض انواع پورت های شکسته یا آسیب دیده و… می باشد.

در صورتی که در برقراری اینترنت مشکل دارید، ابتدا حتما از شارژ اینترنت خود مطمئن شوید و یا با پشیبانی مرکز ارائه‌دهنده اینترنت تماس بگیرید.

مودم ADSL چیست و نحوه کار آن چگونه است:

یکی از ابزارهای رایانه ای و پرکاربرد برای اتصال دو کامپیوتر به هم، که البته این دو کامپیوتر می توانند هرکدام شبکه ای از رایانه ها باشند، مودم سیسکو است.

برای اینکه متوجه نحوه کار یک مودم ADSL بشویم، لازم است ابتدا در رابطه با نحوه کار مودم های DSL، مطالبی را عنوان نماییم. اتصال DSL یک ارتباط پرسرعت است که کاربران می توانند هنگام اتصال به اینترنت از خطوط تلفن هم استفاده کنند. این نوع از مودم ها نسبت به مودم های دیگر از سرعت بیشتری برخوردار است و نیازی به سیم کشی جدید نیز ندارد. با وجود این باید به این موضوع دقت کنید که هنگام استفاده و اتصال به اینترنت هرچقدر فاصله تا مرکز خدمات کمتر باشد، سرعت بیشتر می شود علاوه بر این سرعت انتقال اطلاعات هنگام دریافت بیشتر از ارسال است.

اتصالات ADSL شامل دو بخش است:

یک قسمت شامل اتصالاتی است که کاربران مورد استفاده قرار می دهند.

بخش دیگر شامل اتصالاتی است که شرکت های ارائه دهنده خدمات از آن استفاده می کنند. گیرنده، فرستنده ای که توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد می تواند مورد استفاده های دیگر هم برای کاربران داشته باشد. اما قطعه ی مورد استفاده توسط ارائه دهندگان برای اینکه کار کنند نیاز به قطعه ای به نام DSLAM دارد. DSLAM تعداد زیادی از اتصالات مخابره شده توسط کاربران را می گیرد و آنها را در یک اتصال قرار می دهد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =