ویژگی های اسپلانک

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 22 فوریه 2020

ویژگی های اسپلانک

نمایه سازی

داده هایی را ایجاد می کند که زیرساخت IT شما را تشکیل می دهد. می توانید داده ها را از وب سایت ها، برنامه ها، سرورها، بانک اطلاعاتی، سیستم عامل ها و موارد دیگر تهیه کنید. حداکثر حجم نمایه سازی نمونه Splunk به مجوز Splunk Enterprise شما بستگی دارد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

جستجو روش اصلی حرکت کاربران در داده های خود در Splunk Enterprise است. می توانید یک جستجو را به عنوان یک گزارش ذخیره کنید و از آن برای پنل داشبورد قدرت استفاده کنید.

جستجوها بینشی از داده های شما ارائه می دهند، مانند:

  • محاسبه معیارها
  • پیش بینی روندهای آینده
  • بازیابی وقایع از یک فهرست
  • جستجوی شرایط خاص در یک پنجره زمان نورد
  • شناسایی الگوهای موجود در داده های خود

هشدارها

هشدارها به شما اطلاع می دهند. وقتی نتایج جستجو برای هر دو جستجوی تاریخی و همزمان با شرایط پیکربندی شده مطابقت دارد می توانید هشدارها را برای ایجاد اقدامات مانند ارسال اطلاعات هشدار به آدرس های ایمیل مشخص شده، ارسال اطلاعات هشدار به یک فید RSS و اجرای اسکریپت سفارشی مانند برنامه ارسال یک رویداد هشدار برای syslog تنظیم کنید.

داشبورد

داشبورد شامل پانل های ماژول هایی مانند جعبه جستجو، فیلدها، نمودارها و غیره است. پانل های داشبورد معمولاً به جستجوهای ذخیره شده یا محوری ها متصل می شوند. آنها نتایج جستجوهای تکمیل شده و داده های حاصل از جستجوهای زمان واقعی را که در پس زمینه اجرا می شوند ، نمایش می دهند.

Industry Leading Platform

ویرایشگر محوری

Pivot به جدول، نمودار یا تجسم داده هایی که با استفاده از ویرایشگر محوری ایجاد می کنید، اشاره دارد. ویرایشگر Pivot به کاربران امکان می دهد صفات تعریف شده توسط اشیاء مدل داده را به جدول، نمودار یا تجسم داده ها بدون نیاز به نوشتن جستجوها در زبان پردازش جستجو (SPL) برای تولید آنها ، نقشه برداری کنند. محورها را می توان به عنوان گزارش ذخیره کرد و به داشبورد اضافه کرد.

گزارش ها

Splunk Enterprise به شما امکان می دهد جستجوها و محوری ها را به عنوان گزارش ذخیره کنید، و سپس گزارش ها را به عنوان صفحه داشبورد به داشبورد اضافه کنید. گزارش ها را بصورت اختصاصی اجرا کنید، برنامه ای را برای اجرای آنها در یک بازه معمولی انجام دهید، یا یک گزارش برنامه ریزی شده برای تولید هشدار در صورت برآورده شدن نتیجه در شرایط خاص تنظیم کنید.

مدل داده

مدل های داده دانش تخصصی دامنه را در مورد یک یا چند مجموعه داده فهرست بندی شده رمزگذاری می کنند. آنها کاربران Pivot Editor را قادر می سازند بدون گزارش جستجوهایی که ایجاد می کنند، گزارش و داشبورد ایجاد کنند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =