راهکار Advanced Threat Protection

معرفی proofpoint Advanced Threat protection

Advanced Threat Protection
راهکار Advanced Threat Protection

 

این تهدیدهای جدید رویکردی یکپارچه برای امنیت سایبری است. برای محافظت از افراد ، داده ها و اسناد تجاری ، دفاع امروز باید در محلی که افراد شما کار می کنند ، کارساز باشد. این بدان معنی است که شبکه شرکتی شما در داخل و خارج از آن ، در میان ترکیبی گسترده از فناوری ها و از طریق کانال های ارتباطی جدید قرار دارد.

Proofpoint به شما کمک می کند با شناسایی و مدیریت تهدیدات پیشرفته و خطرات کار افراد خود محافظت می کند. راه حل های پیشرفته تهدید ما از طریق ایمیل ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی برای محافظت از بیشترین اهمیت کار می کنند. از اطلاعات مهم محافظت می شود و شما را به هوش و ابزار مناسبی مجهز می کنیم تا در صورت خراب شدن مشکلات سریع پاسخ دهید.

مزایای proofpoint Advanced Threat protection

  • محافظت در ایمیل ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی
  • شناسایی تهدیدهای شناخته شده و ناشناخته
  • اعمال هوش تهدید برتر
  • استقرار سریع در ابر
راهکار Advanced Threat Protection
راهکار Advanced Threat Protection

 

  • از ایمیل ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی محافظت می شود در جایی که محتوای حساس منتقل می شود کار می کنند: در انتقال ایمیل ، برنامه تلفن همراه یا بستر رسانه های اجتماعی. این به ما زمینه بیشتری برای تجزیه و تحلیل و استخراج اطلاعات تهدیدات ، کاهش سریع سطح حمله و کاهش خطر حمله می دهد.
  • تهدیدهای شناخته شده و جدید را با استفاده از تکنیک های پیچیده و سازگار شناسایی می شود فضای تهدید دائما در حال تغییر است. به همین دلیل راه حل های پیشرفته تهدید به روز هستند و با تکنیک های جدید سازگار می شوند. کل زنجیره حمله را با استفاده از تکنیک های استاتیک و دینامیکی بررسی می شود و تجزیه و تحلیل می کند چندین مرحله با استفاده از چندین روش برای بررسی رفتار ، کد و پروتکل. فناوری های نه تنها برای شناسایی تهدیدات بلکه برای یادگیری از آنها ساخته شده اند. می توان الگوها ، رفتارها و ابزارهای هر حمله را مشاهده کرد.

 

  • برای به دست آوردن ارزش فوری سیستم عامل های مبتنی بر ابر (کلود) مانند Office 365، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی ، به سرعت در ابر مستقر می شود و به محافظت مبتنی بر ابر احتیاج دارید. معماری ابری ما شما را قادر می سازد به سرعت مستقر شود و بلافاصله ارزش خود را بدست آورید. می توانید صدها هزار کاربر را در طی روزها محافظت نماید نه هفته ها یا ماه ها. Proofpoint از Cloud برای به روزرسانی فوری هر روز نرم افزار استفاده می کند تا به سرعت از ویژگی های جدید استفاده نمود و کمک کند از مهاجمان جلوتر باشید. استقرار مبتنی بر ابر همچنین به این امکان را می دهد تا از کاربران موجود در هر شبکه یا دستگاه محافظت کنید.
  • Proofpoint Targeted Attack Protection (TAP) به شناسایی ، کاهش و حل تهدیدات پیشرفته ای که از طریق ایمیل افراد را هدف قرار می دهند کمک می کند. ما تهدیدهای شناخته شده و حملات جدیدی را مشاهده شود که قبلاً هرگز دیده نشده اند و از پیوست های مخرب و URL های ناامن استفاده می کنند TAP در متوقف کردن حملات هدفمندی که از بدافزار چند شکل ، اسناد و تکنیک های فیشینگ سرقت ایمیل برای دسترسی به اطلاعات حساس استفاده می کنند ، بی نظیر است.
  • Proofpoint TAP Mobile Defense داده های تجزیه و تحلیل برنامه های تلفن همراه غنی را با گردش کار خودکار ترکیب می شود تا به تیم های IT اطلاعات و دید لازم برای مدیریت خطرات برنامه های تلفن همراه را بده TAP Mobile Defense با ابزارهای مدیریت دستگاه تلفن همراه سازمانی (MDM) ، مدیریت تحرک سازمانی (EMM) و مدیریت امنیت تلفن همراه (MSM) کار می کند. TAP Mobile Defense با تجزیه و تحلیل بیش از 3 میلیون برنامه تا به امروز از بیش از 500000 ناشر ، اطلاعات تهدید عمیقی را برای جلوگیری از برنامه های iOS و Android مخرب و نشت داده ارائه می دهد.
  • Proofpoint Social Discover درک مفصلی از ردپای شبکه های اجتماعی می دهد. از نام تجاری خود در سراسر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب و اینستاگرام و موارد دیگر محافظت شود Social Discover شبکه های اجتماعی را اسکن می کند تا حساب های کلاهبرداری یا غیر مجاز در شبکه های اجتماعی را پیدا کنند ، موجودی آن را برطرف نماید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه