لایسنس AppWall

فهرست مطالب

معرفی Radware appwall

لایسنس AppWall
لایسنس AppWall

 

شرکت ها برای افزایش بهره وری ، بهبود چابکی و کاهش هزینه ها ، عملکردهای مهم تجاری را به برنامه های وب منتقل می کنند. در حالی که برنامه های وب مزایای اقتصادی قابل توجهی را فراهم می کنند و بهره وری عملیاتی را افزایش می دهند ، همچنین خطرات امنیتی جدیدی ایجاد می کنند که باید برطرف شوند.

Radware’s AppWall  یک ابزار فایروال تحت وب (WAF) است که برنامه های وب را ایمن می کند. این نرم افزار PCI را با کاهش تهدیدات امنیتی و آسیب پذیری برنامه های وب برای جلوگیری از سرقت داده ها و دستکاری اطلاعات حساس شرکت ها و مشتری امکان پذیر می کند AppWall دارای فن آوری های پیشرفته امنیتی برنامه های کاربردی تحت وب است که به صورت یکپارچه شناسایی و تهدیدها را بلاک می کند ، حملات را مسدود کرده و وقایع را گزارش می دهد.

AppWall امنیت و در دسترس بودن برنامه های وب مهم برای تجارت را بهبود می بخشد و بازده بالاتری از سرمایه (ROI) برای برنامه های تحت وب ایجاد می کند.

انتقال امنیت برنامه وب به سطح بعدی AppWall یک فایروال جامع برنامه وب است که از استقرار برنامه های وب در مقیاس کوچک و بزرگ برای شرکت توزیع شده پشتیبانی می کند. این برنامه با اجرای سیاست های امنیتی برای شناسایی یکپارچه تهدیدات ، ایجاد رویدادهای امنیتی و جلوگیری از حملات داخلی و خارجی به داده های مهم شرکت ها با کمترین تأثیر در عملیات روزمره و پس اندازهای بیشتر در OPEX ، از برنامه های وب ایمن می شود.

حداکثر کاهش تهدید برنامه وب از طریق مدل های امنیتی منفی و مثبت لایسنس AppWall از یک مدل امنیتی منفی پشتیبانی می کند ، اطمینان حاصل می کند که همه ترافیک وب پرخطر مسدود شده است ، از جمله بازرسی از زمینه های حساس که می تواند با استفاده از الگوهای سفارشی مانند شماره های تأمین اجتماعی یا شماره کارت اعتباری تعریف شود. AppWall همچنین از یک مدل امنیتی مثبت استفاده می کند ، تضمین می کند که بدون نیاز به به روزرسانی مداوم امضاهای جدید حمله ، فقط ترافیک وب که با رفتار برنامه های وب مطابقت دارد از طریق عبور سایر ترافیک مسدود می شود.

محافظت از طریق مسنجر با سیاست های امنیتی خارج از جعبه سیاست های امنیتی خارج از جعبه AppWall دسته های عمده تهدید را برطرف می کند و از طریق آن محافظت فوری می کند و به این شرکت امکان می دهد برنامه های وب جدید را در عرض چند ساعت مستقر و ایمن کند. سیاست های AppWall براساس ساختار منحصر به فرد ، ویژگی ها و آسیب پذیری های برنامه های شخص ثالث یا توسعه یافته داخلی تعریف شده است. خط مشی های ایجاد شده برای یک استقرار را می توان به سرعت در سایر موارد AppWall در مکان های دیگر تکرار کرد.

بخشی جدایی ناپذیر از راه حل تحویل برنامه لایسنس Radware همانطور که AppWall بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه راه حل های ADC Radware است ، مشتریان می توانند محافظت از امنیت برنامه تحت وب خود را با استفاده از: تغییر مسیر محلی و جهانی ترافیک ، شتاب برنامه ، مدیریت پهنای باند و سایر خدمات آگاه از برنامه ، همه در حالی که از یک پلت فرم سخت افزاری استاندارد بهره مند می شوید. ترکیب AppWall با AppDirector ، VirtualDirector و AppXML مجموعه کاملی از دسترسی ، شتاب و خدمات امنیتی را برای اطمینان از تحویل سریع ، قابل اعتماد و ایمن برنامه های وب مهم برای ماموریت فراهم می کند.

 

Highly Scalable Solution AppWall در نسل بعدی پلت فرم سخت افزاری OnDemand Switch Radware مستقر شده و عملکرد چشمگیری را ارائه می دهد. از آنجا که استقرار AppWall می تواند با لایسنس AppWall مقیاس بندی شود ، نیازهای فعلی و آینده کسب و کار را برطرف می کند و امکان فعالیت برای مراکز داده سازمانی توزیع شده را فراهم می کند. خوشه AppWall به راحتی با component مدیریت می شود ، اطمینان حاصل کنید که تمام سیاست ها در کل AppWall هماهنگ شده اند.

Radware appwall
لایسنس AppWall

 

ادغام با سیستم های مدیریت سازمانی AppWall گزارش متمرکز وقایع امنیتی را از طریق ادغام با سیستم های پیشرو مدیریت شرکت فراهم می کند. با استفاده از ماژول AppWall Publisher ، رویدادهای امنیتی را می توان از طریق SNMP ، SMTP ، SysLog ، ODBC و سایر قالب های استاندارد صنعت برای تأمین نیازهای حسابرسی و انطباق نظارتی ، صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری صادر کرد.

برنامه مدیریت و کنترل برنامه ساده و متمرکز AppWall مدیریت ساده و متمرکز ، اصلاح سریع و کارآمد سیاست ها ، و آمار دقیق داشبورد و سرور را در کل شرکت ارائه می دهد. ویژگی Auto Discovery با پیوند به سیاست های امنیتی ، نمای گرافیکی از ساختار برنامه را ارائه می دهد. در نتیجه ، عملیات برای افزایش پس انداز OPEX ساده می شود.

                                                                                      

Radware APSolute  Product Suite Radware ، رهبر جهانی در راه حل های ارائه برنامه یکپارچه ، دسترسی کامل ، عملکرد و امنیت برنامه های مهم تجاری را برای بیش از 6000 شرکت و شرکت حمل و نقل در سراسر جهان تضمین می کند. با مجموعه تحویل نرم افزار و امنیت شبکه Radware’s APSolute ، شرکت ها می توانند با هوشمند سازی شبکه های خود ، بهره وری کسب و کار را افزایش دهند ، سودآوری را بهبود بخشند و هزینه های عملکرد و زیرساخت IT را کاهش دهند.

Support Radware از طریق برنامه پشتیبانی Certainty پشتیبانی فنی برای همه محصولات خود ارائه می دهد. هر سطح از برنامه پشتیبانی از یقین شامل چهار عنصر است – پشتیبانی تلفنی ، به روزرسانی نرم افزار ، تعمیر و نگهداری سخت افزار و پشتیبانی در محل. Radware همچنین کارکنان مهندسی اختصاصی برای کمک به مشتریان در خدمات حرفه ای برای استقرار پروژه های پیشرفته دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه