لایسنس BeyondTrust

لایسنس BeyondTrust

لایسنس BeyondTrust
لایسنس BeyondTrust

BeyondTrust (سابق Symark) یک شرکت آمریکایی است که مجموعه ای  از مدیریت هویت و مدیریت دسترسی (PIM/PAM)، دسترسی از راه دور و محصولات مدیریت آسیب پذیری برای سیستم عامل های UNIX، Linux، Windows و macOS را توسعه  می دهد.

BeyondTrust یکی از لیدرهای جهانی در مدیریت دسترسی ممتاز است که بهترین  راهکار  را برای جلوگیری از نقض اطلاعات مربوط به اعتبارنامه‌های سرقت شده، سوء استفاده از دسترسی ها و دسترسی از راه دور به خطر افتاده ارائه می‌کند. پلتفرم توسعه‌پذیر آن به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا به راحتی امنیت کاربران را برای جلوگیری از  تهدیدات در تمام  نقاط  پایانی، سرور، ابر، DevOps و محیط  دستگاه های  شبکه گسترش دهند.

BeyondTrust به سازمان‌ها دید و کنترل لازم برای کاهش ریسک، دستیابی به اهداف یکپارچگی و افزایش عملکرد عملیاتی را می‌دهد و شامل  مجموعه ای از قابلیت‌های دسترسی ممتاز صنعت را با مدیریت متمرکز، گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل یکپارچه می‌کند و ادمین ها را قادر می‌سازد تا اقدامات قاطع و آگاهانه‌ای را برای شکست دادن مهاجمان انجام دهند.

در دنیایی از هویت های سرقت شده، رمزهای عبور فیش شده، و جعلی های عمیق، نمی توانید فقط به کاربران و سیستم ها اعتماد کنید. شما باید بدانید که هویت و مسیرهای دسترسی امن هستند. پلتفرم BeyondTrust امنیت هویت و دسترسی را امکان پذیر می کند که قابل نظارت ، مدیریت شده ، امن  و به موقع است.

محصولات لایسنس BeyondTrust

  1. Privileged Remote Access

با استفاده از این ابزار میتوان به کاربران سازمان متناسب با فعالیت آن ها دسترسی درست داد. از طریق این ابزار میتوان مجوز های کاربران را همراه با زمان استفاده از مجوز اختصاص داد و دسترسی کاربران اداری و از راه دور را کنترل کرد.

همچنین برای پیمانکارانی که به اطلاعات حساس دسترسی دارند دسترسی آسان و امن بدون نیاز به VPN  و راه حل های برای کنترل دسترسی به زیرساخت های حیاتی سازمان را فراهم می کند.

 

لایسنس BeyondTrust
لایسنس BeyondTrust
  1. Remote Support

یکی از ابزار های پشتیبانی از دسترسی از راه دور کاربران است.

  1.  Endpoint Privilege Management

این ابزار یک راه حل کامل برای کاربران نهایی  است . BeyondTrust Endpoint Privilege Management امتیازات را به برنامه‌های شناخته‌شده و قابل اعتمادی که کابران به  آن‌ها نیاز دارند ارتقا می‌دهد، استفاده از برنامه را کنترل می‌کند و با استفاده از ابزارهای امنیتی موجود نسبت به فعالیت های ممتاز  گزارش و لاگ ارائه می دهد.

از طریق آن میتوان  به کاربران امتیازات مورد نیاز نه بیشتر  برای تکمیل وظایف خود را ارائه داد و  پالیسی ها و توزیع امتیازات را برای تنظیم دقیق و تعیین سطح دسترسی موجود در سراسر سازمان تعریف کرد. با استفاده از مدیریت امتیازات کاربران  از حملات بدافزار جلوگیری می کند.

با استفاده از این ابزار میتوان  رفتار کاربر را با اطلاعات امنیتی مرتبط کرد  و به یک دید و گزارش   کامل از تمام فعالیت های کاربر دسترسی  پیدا کرد که فارنزیک  را سرعت می بخشد و فرایند یکپارچه سازی  را ساده می کند.

این ابزار شامل کانکتورهای داخلی که برای ادغام با برنامه‌های Help Desk  قابل اعتماد، اسکنرهای مدیریت آسیب‌پذیری و ابزارهای SIEM طراحی شده‌اند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس امنیت اینجا کلیک کنید.
  1. Password Safe

لایسنس BeyondTrust
لایسنس BeyondTrust

 Password Safe  رمز های عبور و مدیریت جلسات را یکپارچه می کند .مدیریت اعتبارات،secret ها و مدیریت جلسات را در یک راه حل جای داده است.

داشتن یک دید کلی و کنترل بر اعتبارنامه ها و secret، دسترسی بدون اعتماد به سیستم های سازمانی را چه در فضای ابری و چه به صورت محلی ، تضمین می کند که این امکان از طریق Password Safe  فراهم می شود.

خرید لایسنس BeyondTrust

برای اطلاع رسانی نحوه تهیه این محصول و لایسنس BeyondTrust مربوط به آن میتوانید با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز سورنا در ارتباط باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه