لایسنس (BIG-IP Advanced Firewall Manager (AFM

فهرست مطالب

معرفی BIG-IP AFM

لایسنس (BIG-IP Advanced Firewall Manager (AFM
لایسنس (BIG-IP Advanced Firewall Manager (AFM

 

ماژول BIG-IP AFM مسئول ایمن سازی شبکه در مقابل تهدیدات ورودی، حتی عظیم ترین و پیچیده ترین حملات DDoS می باشد. حملات DDoS سبب اشباع شدن bandwidth ، مصرف منابع شبکه، و اختلال در خدمات برنامه های کاربردی می شود. اما آیا زیر ساخت شما می تواند با موفقیت این حملات را از بین ببرد.؟ 

با سرویس های هوش عمیق تهدیدات و گزینه های کاهش قابل انعطاف، BIG-IP Advanced Firewall Manager (AFM) جلوی تهدیدات لایه های ۳-۴ را گرفته و آن ها را قبل از رسیدن به دیتا سنتر شما متوقف می کند. به طور مشخص، BIG-IP AFM برای خاموش کردن حملات ظرفیت بالا DDoS که میتواند باعث از کار افتادن load balancer، فایروال ، و حتی شبکه ها شود بکار گرفته میشود.

BIG-IP AFM به طور خودکار خطرات را کاهش میدهد، به مدیران امنیتی هشدار میدهد، و threshold DDoS را هنگامی که الگوهای ترافیک تغییر میکند بدون تاثیر گذاشتن بر روی ترافیک بی خطر تنظیم و پیکربندی می کند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس big-ip software license اینجا کلیک کنید

اگر بتوانید خطرات را ببینید و متوجه شوید، می توانید متوقفش کنید.

ماژول BIG-IP AFM هوش و دید عمیق حمله را در اختیار شما قرار میدهد، بنابراین شما میتوانید به سرعت متوجه تهدیدات شوید و واکنش مناسب را نسبت به آن انجام دهید.

با این کار ، قبل از به روز شدن feed list ها  در network edge، یا upstream باعث اجرای لیست سیاه میشود و actor های بد را در اولین نقطه دسترسی متوقف میکند. ماژول BIG-IP AFM با علامت دهی خودکار به روتر upstream edge یا ISP برای رها کردن یا reroute کردن ترافیک blacklist شده ترافیک بد را از آدرس های خاص شبکه دور نگه میدارد و از دیتاسنتر در برابر نه تنها DDoS ، بلکه حملات دیگر شبکه یا برنامه های کاربدی قبل از این که باعث آسیب رساندن شوند محافظت می کند.

همچنین دید و کنترل را در اتصالات SSH و SSL ، محافظت در برابر تهدیدات backdoor که از کانال SSH برای ایجاد شکاف امنیتی در دیتا و حملات برنامه ها استفاده میکند به ارمغان می آورد. و درخواست های SSL را تشخیص میدهد و اتصالات را خاتمه می دهد تا حملاتی را که با رمزگذاری پوشیده شده اند را شناسایی کند.

 

کار کردن با دیگر راهکارهای امنیتی

ماژول BIG-IP AFM با دیگر راهکارهای BIG-IP ترکیب میشود تا قابلیت های امنیتی را تقویت و یکپارچه کند. این کار نیاز برای محصولات single-point که application delivery ، application security ، محافظت های client-side ، دسترسی کاربر، و امنیت DNS را فراهم میکنند از بین میبرد. این به معنی افزایش کارایی و پایین آمدن هزینه ها میباشد.

محصولات، تکنولوژی، و راهکارهای F5 با یکدیگر کار میکنند تا محافظت و کارکرد برنامه های شما را تضمین کنند. میتوان با استفاده از محصولات زیر اثر بخشی BIG-IP AFM را گسترش داد.

می توانید کارایی BIG-IP AFM را گسترش دهید تا گسترش عملکرد و اعمال قوانین سفارشی که در مقابل حملات پیچیده و چند سطحی

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه