لایسنس (BIG-IP Policy Enforcement Manager (PEM

معرفیPEM) BIG-IP Policy Enforcement Manager) 

 

BIG-IP Policy Enforcement Manager یا همان PEM باعث رشد در استفاده از دستگاه و ازدحام ترافیک داده ها از محتوامانند پخش ویدئو و برنامه های پهنای باند بالا و فوق العاده ، ارائه دهندگان خدمات ثابت و تلفن همراه را مجبور می کند شبکه های خود را به حد مجاز برسانند. این چالش یافتن راه هایی برای ارائه کارآمد خدمات سفارشی با بهترین تجربه مشتری مداری است ، در عین حال استفاده از شبکه و مدیریت ازدحام شبکه دسترسی رادیویی.

Policy Enforcement Manager (PEM) بینشی را که برای درک رفتار مشترک و مدیریت موثر ترافیک شبکه با طیف گسترده ای از قابلیت ها را ارائه می دهد BIG-IP PEM فرمان هوشمند ترافیک لایه های 7-4، هوشمندی شبکه و کنترل پویا منابع شبکه را از طریق راهکارهای مشترک و آگاه از زمینه فراهم می کند. همچنین گزارش دهی عمیقی را ارائه می دهد که می توانید با استفاده از آن خدمات و بسته های متناسب با استفاده از برنامه مشترکان خدمات دهید.

لایسنس (BIG-IP Policy Enforcement Manager (PEM
لایسنس (BIG-IP Policy Enforcement Manager (PEM

پلتفرم BIG-IP PEM

 BIG-IP PEM بهترین عملکرد و مقیاس پذیری را برای کل جلسات همزمان ، ازدحام ترافیک در ثانیه در سیستم های خود ارائه می دهد. سازگار با NEBS ، BIG-IP PEM با 320 گیگابیت بر ثانیه توان عملیاتی در لایه 7 با بیش از 24 میلیون مشترک همزمان تحلیل می گردد. این پلتفرم با قابلیت دسترسی بالا همچنین شامل نظارت پیشرفته بر سلامت و خرابی سریع سیستم و اتصال جامع برای اطمینان از به روز بودن سرویس و عملکرد در اوج آن است.

سخت افزار شامل BIG-IP iSeries یا F5 VIPRION است که مخصوص ارائه خدمات ، امنیت و کارایی بالا طراحی شده است. VIPRION از فن آوری های F5 ScaleN برای ایجاد مقیاس پذیری بر اساس تقاضا استفاده می کند و این امکان را می دهد بدون هیچ اختلالی در شبکه، نسخه های مجازی نرم افزار BIG-IP بر روی سرورهای کالایی اجرا می شوند و امکان چابکی و استقرار سریع خدمات را در محیط های مجازی سازی توابع شبکه (NFV) فراهم می کنند.

BIG-IP PEM شما را قادر می سازد به توافق نامه های سطح سرویس (SLA) پایبند باشید و از قطع برنامه های شبکه جلوگیری کنید ، QoE بیشتری را برای مشترکین خود فراهم نماید.

 

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص محصولات لایسنس f5 BIG-IP Software اینجا کلیک کنید

ویژگیهای و مزایایی Policy Enforcement Manager (PEM)

  • مدل ها و خدمات جدید تجاری می توان ارائه داد

مدل ها و خدمات تجاری خود را بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از طریق تجزیه و تحلیل جامع و قابلیت ها ، برای کیفیت بهتر (QoE) و ARPU خدمات بهتری ارئه دهید.

  • عملکرد شبکه را بهینه کنید

با قابلیت فرمان هوشمند ترافیک لایه 7 و توانایی اجرای سیاست های کنترل پهنای باند ، ازدحام شبکه را کاهش داده و عملکرد بهتری را به مشترکان خود ارائه دهید.

  • تلفیق خدمات و کاهش هزینه ها
  • عملکرد و مقیاس پذیری

با استفاده از سرورهای کمتر و بدون تضعیف عملکرد ، ترافیک را مدیریت کنید. با BIG-IP PEM ، یک بستر سازگار با NEBS ، از بهترین عملکرد برای کل جلسات همزمان ، توان ترافیک در ثانیه بهره ببرید.

 

BIG-IP PEM
لایسنس (BIG-IP Policy Enforcement Manager (PEM
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه