لایسنس Bot Manager

فهرست مطالب

معرفی Radware Bot Manager

لایسنس Bot Manager
لایسنس Bot Manager

 

Radware Bot Manager جامع ترین محافظت و تخفیف صنعت برای برنامه های وب ، برنامه های تلفن همراه و API ها از نسل های در حال ظهور تهدیدهای خودکار (ربات ها) است که برنامه ها و سیستم ها را هدف قرار می دهد. این راهکار برای کاهش و مدیریت ربات ، امکان مدیریت دقیق ربات در همه کانال ها ، ترکیب مدل سازی رفتاری برای تجزیه و تحلیل گرانول قصد ، هوش ربات جمعی و اثر انگشت دستگاه را فراهم می کند.

Radware Bot Manager از انواع اشکال جذب حساب ، انکار موجودی کالا ، DDoS ، تقلب در کارت ، تراشیدن وب و سایر تهدیدهای خودکار OWASP محافظت می کند و همچنین به سازمان ها کمک می کند تا هزینه ها را کاهش دهند و درآمد خود را افزایش دهند.

بیش از نیمی از ترافیک اینترنت توسط ربات ها تولید می شود – برخی از آنها قانونی ، برخی از آنها مخرب است. رقبا و دشمنان اغلب رباتهای “بد” را به کار می گیرند که از روشهای مختلف برای دستیابی به اهداف پلید استفاده می کنند. این شامل تصاحب حساب ، خراش داده ها ، انکار موجودی موجود و شروع حملات انکار سرویس (DoS) با هدف سرقت داده ها یا ایجاد اختلال در سرویس است.

حملات پیچیده در مقیاس بزرگ اغلب توسط سیستم ها و استراتژی های تخفیف متداول قابل شناسایی نیست. با بهره گیری از قابلیت های یادگیری ماشین به صورت نیمه نظارت شده ، Radware’s Bot Manager (لایسنس Bot Manager) امکان مدیریت دقیق ربات در سراسر برنامه های تحت وب و تلفن همراه و رابط های برنامه نویسی برنامه (API) را فراهم می کند ، ترکیبی از مدل سازی رفتاری برای تجزیه و تحلیل گرانول قصد ، هوش ربات جمعی و اثر انگشت دستگاه.

تجزیه و تحلیل رفتاری عمیق مبتنی بر قصد (IDBA) شناسایی اهداف ربات ها با بالاترین دقت از طریق مدل های یادگیری ماشین نیمه نظارت ویژه

پوشش کامل تهدیدهای خودکار OWASP محافظت از انواع اشغال حساب ، انکار موجودی کالا ، انکار خدمات توزیع شده (DDoS) ، تقلب در کارت و تراشیدن وب

همه کانال ها را ایمن کنید: برنامه های وب و موبایل ، API ها در برابر ربات هایی که دارایی های مختلف دیجیتال را هدف قرار می دهند – حتی ربات های پیشرفته طراحی شده برای ضربه زدن به دارایی های مختلف – دفاع می کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Radware اینجا کلیک کنید

گزینه های یکپارچه سازی انعطاف پذیر استقرار غیر سرزده با استفاده از SDK ، سرور وب یا شبکه تحویل محتوا (CDN) پلاگین ها ، برچسب JavaScript (JS) یا به عنوان یک پروکسی معکوس – هیچ تاثیری بر پشته فناوری ندارد

برای به دست آوردن دسترسی غیرمجاز به حسابهای مشتری ، از اطلاعات پر کردن اعتبار و حملات Brute Force استفاده می شود. کارت های تقلب کارت هدیه از ربات ها برای شکستن کارت های هدیه و شناسایی شماره کوپن معتبر و کدهای کوپن استفاده می کنند. Application DoS Application DoS با خسته کردن منابع سیستم ، API شخص ثالث ، پایگاه داده موجودی و سایر منابع مهم ، برنامه های وب را تخریب می کند.

رقبای خراش دادن قیمت ربات ها را در وب سایت شما مستقر می کنند تا اطلاعات قیمت را بدزدند و تصمیمات خرید مشتریان شما را تحت تأثیر قرار دهند. محافظت در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات خراشیدن محتوا کلاهبرداران و تجمع کنندگان شخص ثالث از ربات ها برای خراش دادن محتوا و تولید مثل غیرقانونی محتوای به سرقت رفته در وب سایت های شبح استفاده می کنند.

تقلب در تبلیغات دیجیتال ربات های مخرب تصورات نادرستی را ایجاد می کنند و کلیک های نامشروع در سایت های انتشاراتی و برنامه های تلفن همراه آنها ایجاد می کنند. Skewed Analytics ترافیک خودکار در وب شما ، معیارها را کج می کند و تصمیم گیری را گمراه می کند. هرزنامه ها را تشکیل دهید ربات های مخرب بازارهای آنلاین را غرق می کنند و انجمن های انجمن با سرنخ های ناخواسته ، نظرات و ثبت نام های جعلی.

امکان کنترل ترافیک ربات به روش های مختلف – عملکردها براساس امضای ربات / انواع سفارشی می شوند ، به عنوان مثال تغذیه قیمت های نادرست و اطلاعات محصول به ربات های رقبا. Radware از CAPTCHA برای رباتهای مشکوک استفاده می کند و از پاسخها در سیستم بازخورد بسته استفاده می کند تا مثبت کاذب را به حداقل برساند.

ing گزارش شفاف و تجزیه و تحلیل جامع – طبقه بندی دقیق و گزارش انواع ربات ها ، مانند خزنده های موتور جستجو و ربات های مخرب ، مدیریت ترافیک کارآمد را امکان پذیر می کند. Radware’s Bot Manager می تواند به طور یکپارچه با سیستم عامل های پیشرفته تجزیه و تحلیل از جمله Google و Adobe Analytics ادغام شود. Inte ادغام آسان – گزینه های انعطاف پذیر استقرار شامل یکپارچه سازی از طریق برچسب JS ما ، اتصال دهنده های ابری یا پلاگین های وب سرور است.

همچنین ، یک ابزار مجازی برای کل برنامه وب یا بخشهای انتخابی نیز در دسترس است. با استفاده از رویکرد مبتنی بر API Radware ، تغییر مسیر سیستم نام دامنه (DNS) اجباری نیست ، بنابراین استقرار در پشته برنامه موجود است آسان و بدون درز. Ð دقت و مقیاس پذیری – IDBA ربات های بسیار پیشرفته مانند انسان را فیلتر می کند بدون ایجاد مثبت کاذب.

عملکرد وب سایت و تجربه کاربر دست نخورده باقی مانده است. Radware’s Bot Manager از فناوری های پیشرفته برای حفظ مقیاس پذیری بالا در هنگام اوج ترافیک شبکه بهره می برد. Service سرویس کاملاً مدیریت شده – Radware’s Bot Manager (لایسنس Bot Manager) همچنین به عنوان یک سرویس امنیتی یکپارچه با فایروال برنامه تحت وب Radware’s Cloud (WAF) برای حفاظت کامل از برنامه 360 درجه در دسترس است. Protection اختصاصی API Protection – امکان کنترل جریان ناوبری و ارتباطات M2M اثر انگشت برای جلوگیری از استناد به API هایی که ربات های بد رفتار به آنها دسترسی پیدا می کنند یا هدف قرار می گیرند.

Ð Complete Security Security Suite – شامل WAF ، مدیر ربات ، امنیت API و کاهش DoS برای محافظت از برنامه قوی تر Radware’s Complete Application Security Suite Radware با استفاده از WAF ، مدیر ربات ، حفاظت API و کاهش DDoS پیشرفته ترین نرم افزار محافظت از صنعت را ارائه می دهد.

مجموعه راه حل Radware محافظت کامل از شبکه و برنامه را بصورت پیش فرض و در فضای ابری فراهم می کند. ما از سازمانها در برابر تهدیدات مختلف مانند تزریق ، برنامه نویسی بین سایت (XSS) ، دسترسی غیرمجاز ، تصاحب حساب ، شستشوی وب و انکار خدمات محافظت می کنیم. Radware از ویژگی های اثبات شده ، قابلیت یادگیری ماشین محافظت شده توسط حق ثبت اختراع ، اتوماسیون پیشرفته و به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی برای حداکثر امنیت با حداقل مثبت کاذب و تأخیر برخوردار است.

محافظت از API در برابر رباتهای مخرب کنترل جریان API – محافظت از دستگاه توماسین و اینترنت (IoT) Invocation Context – محافظت از API وب و تلفن همراه API Client SDK – شناسایی منبع منحصر به فرد برای ایمن سازی ارتباطات M2M جریان احراز هویت – حفاظت ATO برای API ها از منابع ناموفق وارد شدن.

Radware Bot Manager
لایسنس Bot Manager
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه