لایسنس Brocade

برای مشاهده جدول پارت نامبر محصول لایسنس Brocade اینجا کلیک کنید

معرفی Brocade Communications Systems

 

لایسنس Brocade
لایسنس Brocade

شرکت Brocade Communications Systems ، یک شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات می باشد که در حوزه محصولات شبکه و ذخیره سازی اطلاعات مشغول به کار می باشد. شرکت Brocade در آگوست ۱۹۹۵ توسط  Seth Neiman (یک سرمایه گذار ، مدیر اجرایی سابق Sun Microsystems و یک اتومبیل رانی حرفه ای) ،    Kumar  Malavalli(نویسنده مشخصات فیبر کانال فیبر) و Paul R. Bonderson  (مدیر اجرایی سابق از شرکت Intel Corporation و Sun) تاسیس شد. Neiman  اولین مدیرعامل این شرکت شد.

اکنون یک شرکت تابعه از شرکت Broadcom است که در ابتدا برای شبکه های ذخیره سازی کانال فیبر خود شناخته شده بود ، این شرکت گسترش یافته شامل طیف گسترده ای از محصولات است که به عنوان فناوریهای پلتفرم سوم به بازار عرضه می شود.

اولین محصول این شرکت در سال ۱۹۹۷ با نام SilkWorm وارد بازار شد. این محصول یک سوئیچ فیبر کانال بود. سپس نسل دوم سوئیچ های این شرکت در سال ۱۹۹۹ به بازار معرفی گردید.

در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۳، Brocade لوید کارنی را به عنوان رئیس جدید اجرایی معرفی کرد. در تاریخ ۲ نوامبر سال ۲۰۱۶ ، سازنده تراشه های مستقر در سنگاپور Broadcom Limited اعلام کردند که آنها ۵.۵ میلیارد دلار Brocade را خریداری می کنند. در بخشی از اعلامیه ، Broadcom گفت که آنها تجارت شبکه های Brocade را به فروش می رسانند تا از رقابت با مشتریان برتر خود مانند Cisco Systems جلوگیری کنند.

در ۸ آگوست ۲۰۱۷ ، Brocade فناوری SDN خود را به عنوان یک شرکت جدید به نام Lumina Networks اعلام کرد. این به دنبال فروش سایر بخشهایی است که برای دستیابی به خرید Broadcom ایجاد شده است، از جمله Ruckus Wireless ، Connectem (vEPC) ، Virtual ADC ، Vyatta & vRouter و مشاغل شبکه سازی مرکز داده. Broadcom از دستیابی به Brocade در نوامبر ۲۰۱۶ خبر داد و این خرید را در نوامبر ۲۰۱۷ با ۵.۵ میلیارد دلار به پایان رساند.

 

محصولات شرکت

محصولات این شرکت شامل سوئیچها و Director های شبکه های SAN، سوئیچهای مراکز داده،  Virtual Cluster Switching، مجازی سازی شبکه، ISP، سوئیچ های شبکه Enterprise & Campus Ethernet (LAN/ wireless LAN) ، مسیر یابهای شبکه های Wide Area Network، نرم افزار های امنیت داده بروی بستر شبکه، نرم افزار های Load Balancers ، آداپتورهای Fiber Channel و آداپتورهای FCoE می باشند. در سال ۲۰۱۲ این شرکت توانست بالاترین سهم فروش بازار SAN Switch در دنیا را در اختیار بگیرد. در ادامه به معرفی چند نمونه از محصولات این شرکت خواهیم پرداخت.

محصولات سری Brocade SAN Switch

این سری از سرور ها بطور عمودی و مانند کیس های رایانه شخصی طراحی  شده اند و امکان نصب درRack  را با استفاده از کیت مبدل Rack پیدا می کنند. از محصولات پر کاربرد این سری از محصولات شرکت Brocade می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

Brocade G600 Switch

Brocade G610 Switch

Brocade G620 Switch

Brocade G630 Switch

Brocade G6500 Switch

Brocade G6505 Switch

Brocade G6510 Switch

Brocade G6520 Switch

Brocade License

خرید محصولات Brocade

مشتریان میتوانند برای سفارش و خرید سوئیچ Brocade با کارشناسان فروش شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا در ارتباط باشند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه