لایسنس Checkmarx

لایسنس Checkmarx

لایسنس Checkmarx
لایسنس Checkmarx

لایسنس Checkmarx دائماً مرزهای تست امنیت برنامه (AppSec) را در پیش می‌گیرد تا امنیت را برای توسعه‌دهندگان جهان یکپارچه و ساده کند و در عین حال اعتماد و کنترل لازم را به CISO ها بدهد. به عنوان رهبر آزمایش AppSec، Checkmarx جامع‌ترین پلتفرم AST صنعت، Checkmarx One را ارائه می‌کند که به توسعه‌دهندگان و تیم‌های امنیتی دقت، پوشش دهی، دید و راهنمایی بی‌نظیری برای کاهش ریسک در تمام اجزای نرم‌افزار مدرن از جمله کد اختصاصی، منبع باز، API ها و زیرساخت به عنوان کد ارائه می‌دهد.

بیش از 1800 مشتری، از جمله نیمی از Fortune 50، به فناوری امنیتی لایسنس Checkmarx، تحقیقات تخصصی، و خدمات جهانی برای بهینه سازی ایمن توسعه در سرعت و مقیاس اعتماد دارند. پلتفرم Checkmarx One آن به عنوان بهترین راه‌حل امنیتی برنامه در جوایز Tech Ascension 2022 شناخته شده است.

بیش از 15 سال، Checkmarx مرزهای نوآوری امنیت برنامه (AppSec) را در پیش گرفته است، و بهترین راه حل ها را ارائه می دهد که هزاران سازمان و صدها هزار توسعه دهنده را در سراسر جهان قادر به ایجاد کد امن تر کرده است. پلتفرم Checkmarx One امنیت یکپارچه کلاس سازمانی را در کل چرخه عمر توسعه نرم افزار (SDLC) امکان پذیر می کند.

راهکار های لایسنس Checkmarx

لایسنس Checkmarx
لایسنس Checkmarx

 

  •  Checkmarx one

جامع ترین پلترفرم AppSec که به راحتی تست AppSec با یک کلیک را می توانید با یک پلتفرم ساخته شده از فناوری پیشرو در صنعت ادغام کنید. طراحی شده برای توسعه ابری و ارائه شده از ابر، به طور یکپارچه کل پایگاه کد شما را ایمن می‌کند، بنابراین می‌توانید کدهای امن‌تر را ارائه و اجرا کنید.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس امنیت اینجا کلیک کنید
  •  Checkmarx SAST

Checkmarx Static Application Security Testing (SAST) اسکن های افزایشی یا کامل سریع و دقیق را ارائه می دهد و به شما انعطاف پذیری، دقت، یکپارچگی و پوشش کافی را برای ایمن سازی برنامه هایتان می دهد.

  •  Checkmarx SCA

Checkmarx Software Composition Analysis (SCA) برنامه های شما را از نظر ریسک منبع باز اسکن می کند، به روز رسانی های توصیه شده را ارائه می دهد و از مطابقت با لایسنس اطمینان حاصل می کند.

  •  Checkmarx SCS

مهاجمان بسته های مخرب را در زنجیره تامین نرم افزار منبع باز پنهان می کنند تا حملات خود را گسترش دهند. برای ایمن نگه داشتن پایگاه کد خود، قبل از ساختن نرم افزار به اطلاعات قابل اعتمادی در مورد بسته های خود نیاز دارید که این راهکار با دریافت اعلان از بسته های مخرب، تشخیص نوع بدافزار، تجزیه و تحلیل کامل ازبسته های منبع باز، تشخیص هدف پکت های مخرب، کمک به اطلاع از زنجیره تامین به صورت بروز، به دست آوردن اطلاعات تهدید و حذف به صورت دستی، گنجاندن اطلاعات تهدید در ابزار ها و فرایند های موجود به راحتی و اطمینان از اینکه برنامه های مخرب بخشی از برنامه شما نمی شوند به رفع و کاهش این موضوع کمک میکند.

  •  Checkmarx API Security

Checkmarx API Security با استفاده از SAST، هر API را در برنامه‌های مدرن شما در سطح کد منبع کشف می‌کند و به شما امکان مشاهده کامل موجودی API را می‌دهد.

  •  Checkmarx DAST

راهکاری برای اسکن پویا برنامه های وب برای یافتن آسیب پذیری های زمان اجرا است. Checkmarx DAST برای شناسایی آسیب‌پذیری‌ها و ارزیابی رفتار آنها، تست امنیت برنامه‌های کاربردی پویا را در برابر طیف وسیعی از حملات برنامه‌های وب ارائه می‌کند.

  •  Checkmarx IaC Security

به کمک این راهکار میتوانید زیرساخت های مقیاس پذیر و پلت فرم شده به عنوان اسکن کد را دریافت کنید. Checkmarx IaC Security تجزیه و تحلیل کد فایل های IaC را ساده می کند و یافته ها را با پلتفرم Checkmarx One AppSec مرتبط می کند.

  •  Checkmarx Fusion

Checkmarx Fusion یکپارچگی بی‌سابقه و پیشرفته نتایج را در میان انواع راه‌حل‌های تست امنیتی برنامه Checkmarx فراهم می‌کند تا بتوانید ریسک واقعی را ببینید و راه حل های رفع مشکل را اولویت‌بندی کنید.

  • Checkmarx IAST

تست زمان اجرا خود را با Checkmarx IAST، راه حلی که به طور خاص برای DevOps و اتوماسیون QA یا pipeline CI/CD ساخته شده است، بهینه کنید. Checkmarx IAST مستقیماً در مرحله تست/QA کیفی شما قرار می‌گیرد و تجزیه و تحلیل را از طریق فرآیندهای آزمایش عملکردی موجود شما به صورت خودکار انجام می‌دهد.

 

لایسنس Checkmarx
لایسنس Checkmarx

 

  • KICS

KICS (Keeping Infrastructure as Code Secure) یک راه حل رایگان و متن باز برای تجزیه و تحلیل کد استاتیک IaC است.

 

خرید لایسنس Checkmarx

برای اطلاع رسانی نحوه تهیه این محصول و لایسنس Checkmarx مربوط به آن میتوانید با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز سورنا در ارتباط باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه