لایسنس CHECKMARX ONE

لایسنس CHECKMARX ONE
لایسنس CHECKMARX ONE چیزی بیش از برنامه امنیتی

 

بصورت کلی لایسنس CHECKMARX ONE یک محصول مورد اعتماد در ضمینه CISO و همچنین مورد علاقه توسعه دهندگان می‌باشد. این راه‌حل به تنهایی یا به عنوان بخشی از پلتفرم امنیتی CHECKMARX ONE است. این راه حل شما را در هر مرحله از چرخه عمر توسعه نرم افزار تحت پوشش قرار می دهند.

تست APPSEC بدون درز از ابتدا

ایمن سازی چشم انداز برنامه مدرن کد سفارشی، کتابخانه‌های منبع باز، زنجیره تامین منبع باز، زیرساخت به عنوان کد (IaC)، کانتینرها و موارد دیگر نیاز به یک پلتفرم یکپارچه دارد که تیم شما می تواند به طور کامل به ریسک شما اعتماد کند بدون اینکه سرعت شما را کاهش دهد.

لایسنس CHECKMARX ONE طراحی شده برای توسعه ابری و ارائه شده از ابر، به طور یکپارچه کل پایگاه کد شما را ایمن کند، بنابراین می‌توانید کدهای امن‌تر را ارائه و اجرا کنید.

در مجموع راهکار APPSEC برای توسعه برنامه های مدرن و رویکردهای CLOUD-NATIV ساخته شده است. Checkmarx One AST پلتفرم که به طور هدفمند برای پشته فناوری، فرآیندها، آسیب پذیری ها و خطرات امروزی طراحی شده است، راه حلی است که می توانید به آن تکیه کنید.

این پلتفرم  به شما امکان می‌دهد امنیت را در کد منبع برنامه، وابستگی‌های منبع باز، زنجیره‌های تامین، IaC، APIها، کانتینرها و موارد دیگر از یک اسکن ساده کنید. ساخته شده از راه حل های پیشرو در صنعت AST و ارائه شده از ابر، نتایج سریع، همبسته و دقیقی را برای بهبود سرعت  ارائه می دهد که همه از یک راه حل ارائه می شوند.

تست های امنیتی پیشرفته با لایسنس CHECKMARX ONE
لایسنس CHECKMARX ONE یک راه حل امنیتی نرم افزاری جامع

قابلیت های لایسنس CHECKMARX ONE

CHECKMARX ONE دارای هفت قابلیت اصلی می‌باشد که این قابلیت‌ها به شرح زیر است:

  1. تست امنیت برنامه استاتیک (SAST)
  2. تجزیه و تحلیل ترکیب نرم افزار (SCA)
  3. امنیت زنجیره تامین (SCS)
  4. امنیت API
  5. تست امنیت برنامه پویا (DAST)
  6. امنیت زیرساخت به عنوان کد (IaC)
  7. امنیت کانتینر

تست امنیت برنامه استاتیک (SAST)

SAST با اسکن کد منبع برنامه، آسیب‌پذیری‌ها را در حین توسعه نرم‌افزار شناسایی می‌کند و به شما کمک می‌کند مسائل امنیتی را اولویت‌بندی کرده و به سرعت آن‌ها را برطرف کنید.

تجزیه و تحلیل ترکیب نرم افزار (SCA)

SCA به شما این امکان را می دهد که آسیب پذیری منبع باز و خطرات مجوز را  به وسیله ی (SBOM) برای مدیریت بهتر کد منبع باز در برنامه های خود شناسایی کنید .

امنیت زنجیره تامین (SCS)

SCS با آسیب‌پذیری، تشخیص ناهنجاری‌های رفتاری و شهرت و آشکار سازی  پیشگیرانه تهدید به محافظت در برابر حملات زنجیره تأمین منبع باز کمک می‌کند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Checkmarx اینجا کلیک کنید

امنیت API

API Security هر API را در کد منبع شما کشف می کند و فهرست کامل API را با اسناد API شما مقایسه می کند تا به شما کمک کند APIهای سایه و زامبی را حذف کنید و خطرات خاص API را کاهش دهید.

تست امنیت برنامه پویا (DAST)

DAST تجزیه و تحلیل امنیتی بیشتری از برنامه های در حال اجرا شما را با آزمایش آنها از بیرون فعال می کند و به شما کمک می کند آسیب پذیری های ناشناخته را در طول زمان اجرا پیدا کنید.

امنیت زیرساخت به عنوان کد (IaC)

IaC Security فایل‌های IaC شما را اسکن می‌کند. تا به راحتی آسیب‌پذیری‌های امنیتی، مسائل مربوط به انطباق و پیکربندی‌های نادرست زیرساخت را با استفاده از هزاران کوئری از پیش تعریف‌شده پیدا کند.

امنیت کانتینر

Container Security اطلاعاتی را درباره وضعیت امنیتی فعلی سیستم‌ها ارائه می‌کند. این اطلاعات بارهای کاری مبتنی بر کانتینر، از جمله تصاویر کانتینرهای در حال اجرا، نمایش می‌دهند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه