لایسنس سیسکو Apic

برای مشاهده جدول پارت نامبر محصول لایسنس سیسکو Apic اینجا کلیک کنید

 

سیسکو APIC

لایسنس سیسکو Apic
لایسنس سیسکو Apic

 

نرم افزار سیسکو APIC که خلاصه Cisco Application Policy Infrastructure Controller جزء اصلی معماری ACI ( Application Centric Infrastructure) میباشد. کنترلر APIC سیسکو موجب فعال شدن قابلیت های Automation و مدیریتی برای فابریک ACI ، اعمال سیاست ها و تنظیمات و مانیتورینگ سلامت تجهیزات میشود. کنترلر ACI سیسکو همچنین موجب ارتقای عملکرد و مدیریت در بستر multitenant ACI Fabric خواهد شد.

لایسنس سیسکو Apic

با استفاده از قابلیت های نرم افزار APIC سیسکو اپلیکیشن های مختلف میتوانند بصورت مشترک از یک منبع امن و با کارایی بالا از پردازنده ها و ذخیره سازها استفاده نمایند. علاوه براین توسط این کنترلر میتوان سیاست های متنوعی را برای اپلیکیشن ها در بستر شبکه های فیزیکی ، مجازی و کلود درنظر گرفت و اعمال کرد. طراحی این کنترلر به گونه ای است که از Open API ، Multi-tenant Security ، QoS ، HA و هماهنگی با VMware ، Microsoft Azure و OpenStack پشتیبانی می نماید.


برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس سیسکو اینجا کلیک کنید

معرفی Cisco ACI App Center

Cisco ACI App Center

پلتفرم جدید ACI App Center سیسکو به مشتریان، برنامه نویسان و پارتنرها این امکان را میدهد تا درکنار هم قدرت SDN و یا Software Defined Networking را به نمایش بگذارند. از طریق این پلتفرم مشتریان میتوانند اپلیکیشن های متفاوت را برحسب نیاز شبکه خود دانلود کنند و از ابزارها، قابلیت های مانیتورینگ، بهینه سازی، امنیت و Networking آنها بهره مند شوند. این اپلیکیشن ها پس از دانلود در داشبود Apps درون APIC نمایش داده شده و با آنها میتوان فرایندهای لایه 4-7  را درون شبکه مدیریت کرد.

لایسنس سیسکو APIC

در ابتدا باید بدانیم لایسنس سیسکو APIC از اسمارت لایسنس های سیسکو تبعیت میکند. در رابط وب این نرم افزار مشتریان میتوانند تجهیزات خود را بوسیله اسمارت لایسنس و با اتصال به وبسایت مدیریت جامع لایسنس های سیسکو و یا Cisco Smart Software Manager مدیریت نمایند. همچنین برای فعالسازی لایسنس PLR کنترلر APIC سیسکو میتوان با استفاده از محیط CLI این نرم افزار قابلیت License Reservation را برای آن فعال نمود تا ویژگی های APIC و سوئیچ های نکسوس 9000 سیسکو که بعنوان Leaf and Spine درون شبکه و در حالت کنترلر ACI بکار گرفته شده اند، بصورت دائمی و با تمام قابلیت های خود فعال شوند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه