لایسنس روتر سیسکو سری ASR

روتر سیسکو سری ASR
لایسنس روتر سیسکو سری ASR

معرفی روتر سیسکو سری ASR

شرکت سیسکو همزمان با معرفی هرکدام از محصولات خود نحوه Licensing مخصوص آن ها را نیز معرفی میکند. در حال حاضر و برای روترهای سری ASR سیسکو روش های زیر برای اعمال این لایسنس ها وجود دارد:  

لایسنس سنتی سیسکو سری ASR 

در گذشته و با استفاده از شیوه سنتی اعمال لایسنس های سیسکو، لایسنس هر دستگاهی با خریداری همان دستگاه ارائه میشد و صرفا برای فعالسازی قابلیت های بیشتر از قبیل ارتباط با سرویس های دیگر سیسکو از قبیل سیسکو DNA سرور و سیسکو ISE نیاز به تهیه لایسنس جداگانه بود. 

اسمارت لایسنس سیسکو سری ASR 

با وجود  تغییراتی که اخیرا سیسکو در نحوه اعمال لایسنس های خود بوجود آورده است و تمامی محصولات برای فعالسازی قابلیت های خود باید به وب سایت مدیریت هوشمند نرم افزار سیسکو (CSSM) متصل شده و ویژگی های خود را رجیستر کنند، روترهای ASR سیسکو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای فعالسازی این تجهیزات، پس از تهیه اسمارت لایسنس مربوطه توسط اسمارت اکانت فرد و یا سازمان، باید از این روش استفاده شود. بدیهی است که برای این روش فعالسازی ارتباط با اینترنت ضروری میباشد. سرویس مدیریت لایسنس های سیسکو قابلیت مدیریت تمامی لایسنس ها را بصورت متمرکز و به منظور بهبود مدیریت لایسنس ها را در اخیار مدیران شبکه قرار میدهد.  

لایسنس روتر سیسکو سری ASR
لایسنس روتر سیسکو سری ASR

 

در میان روترهای ASR سیسکو محصولات زیر از اسمارت لایسنس سیسکو پشتیبانی میکنند:  

برای کسب اطلاع بیش تر در خصوص محصولات  لایسنس روتر سیسکو اینجا کلیک کنید
  • روتر سیسکو ASR 900 
  • روتر سیسکو ASR 1000 
  • روتر سیسکو ASR 9000 

همچنین برای محیط هایی که بدلیل دلایل امنیتی متعدد امکان اتصال به اینترنت وجود ندارد و یا مخالف سیاست های سازمان است، سیسکو قابلیت فعالسازی دستگاه را بوسیله اسمارت لایسنس PLR خود امکان پذیر میکند. در این روش با تهیه لایسنس PLR روتر ASR سیسکو میتوانید تمامی قابلیت های دستگاه خود را بدون اتصال به اینترنت و سرور سیسکو و بصورت دائمی فعال کنید.  

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کمک به موسسه خیریه