لایسنس روتر سیسکو سری ASR

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 13 شهریور 1398

جهت اطلاع از جزئیات لایسنس روترهای سیسکو سری ASR کلیک کنید: لایسنس روترهای سیسکو سری ASR

لایسنس روتر سیسکو سری ASR

در شبکه های گسترده مبتنی بر IT مانند اینترنت، روتر دستگاهی است که بهترین راه را جهت ارسال یک بسته اطلاعاتی به مقصد تعیین می کند. روتر یک دستگاه لایه ۳ می باشد یعنی در واقع در مدل OSI در لایه ۳ یا همان شبکه کار می کند. به این صورت که دو یا چند شبکه محلی که از هم جدا بوده و سیستم آدرس دهیIP متفاوتی دارند را به بهم اتصال داده و بین آنها مسیریابی می کند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در حقیقت می توان گفت روترها در شبکه نقش Geteway را دارند و به همین دلیل packet ها برای انتقال از یک شبکه به شبکه دیگر باید از روتر یا Geteway شبکه عبور کنند و اینجاست که اهمیت عمل مسیر یابی مشخص می شود. البته قابل ذکر است که روترها و بخصوص روترهای سیسکو با گذشت زمان پیشرفت کرده و امکانات امنیتی زیادی به آنها اضافه شده است.

ASR Routers

این سری از روتر های سیسکو برای سرویس دادن به تبادل اطلاعات تعداد بسیار زیادی کامپیوتر تولید شده است و مناسب استفاده در شبکه‌های بسیار بزرگ است. این سری از روتر های سیسکو عملکرد روتر و سوئیچ را با هم ترکیب کرده و هم در لایه سوم و هم در لایه دوم به فعالیت می‌پردازند. این روتر ها در ظرفیت‌ها و مدل‌های مختلف با ابعاد و ماژول‌های متفاوت تولید شده‌اند و با توجه به نیاز در شبکه باید به خرید آن‌ها اقدام کرد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.


لایسنس روترهای سیسکو سری ASR

برای آشنایی با مدل های مختلف روتر سیسکو سری ASR از لیست زیر استفاده کنید. جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.