لایسنس روتر سیسکو سری ASR 1000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 06 اکتبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ASR 1000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ASR 1000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco ASR 1000 آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

روترهای سری Cisco ASR 1000 Series یک پلتفرم تعریف شده با WAN نرم افزار ارائه می دهند که چندین اتصال WAN و خدمات شبکه از جمله رمزگذاری و مدیریت ترافیک را مدیریت می کنند و آنها را از طریق اتصالات WAN با سرعت خط از 2.5 تا 200 Gbps مدیریت می کنند.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ASR 1000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

ویژگی ها و مزایای روترهای ASR 1000 سیسکو

روترهای سری Cisco ASR 1000 Series دارای یک طراحی ماژولار اما یکپارچه هستند، بنابراین اپراتورهای شبکه می توانند ظرفیت و خدمات شبکه خود را بدون بروزرسانی سخت افزاری افزایش دهند. با انعطاف پذیری در تعداد اتصالات، لازم نیست برای هر موقعیت مکانی در شبکه هزینه اضافه داشته باشید.

از طرف دیگر، شما همچنین می توانید مدلهای “-X” و “-HX”  خریداری کنید، بنابراین می توانید با خرید مجوزهای ارتقاء یافته، با افزایش سرعت، کارآیی خود را افزایش دهید تا سرعت شبکه شما به صورت پویا افزایش یابد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت روتر سیسکو ASR 1000

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در روتر ASR 1000 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco ASR 1000 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.