لایسنس روتر سیسکو ASR 1000

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس روتر سیسکو ASR 1000 کلیک کنید

معرفی روتر سیسکو ASR 1000

لایسنس روتر سیسکو ASR 1000
لایسنس روتر سیسکو ASR 1000

 

روتر سیسکو ASR 1000 به منظور افزایش یازدهی و کارایی طراحی شده است و میتواند به هر تجارتی برای رشد کمک کند. همچنین این روتر منعطف برای شبکه های متوسط تا بزرگ کاربرد دارد. با بهره مندی از قابلیت های سیستم عامل های IOS XE سیسکو که بصورت مجازی هم قابل استفاده است و از قابلیت In-Service-Software-Upgrade (ISSU) پشتیبانی میکند، میتوان به هرشبکه ای قدرت بخشید. این سری شامل شش روتر سیسکو ASR 1001 ، سیسکو ASR 1002 ، سیسکو ASR 1002-X ، سیسکو ASR 1004 ، سیسکو ASR 1006 و سیسکو ASR 1013 میشود.

ویژگی ها

  • پشتیبانی از قابلیت Application-centric SD-WAN برای مدیریت بیش از 1000 اپلیکیشن به منظور بهبود QoS
  • بهره بری از Control plane و Forwarding Plane جداگانه
  • کاهش هزینه ها با استفاده از قابلیت EnergyWise
  • قابلیت مجازی سازی و و اجرای Third-party application های سبک برروی خود روتر
  • بهره مندی از ویژگی QuantumFlow Processors (QFP): این ویژگی که یکی از مزیت های اصلی این سری از روترهای سیسکو میباشد و بصورت هماهنگ شده و با قابلیت برنامه نویسی کارایی بالایی را در لبه شبکه فراهم میسازد. جزء اصلی این قابلیت پردازشگر بسته ها ( Packet Processor ) است که هر بسته ارسالی را در هرجریان ترافیکی ( Flow ) پردازش میکند و بوسیله Traffic Manager آنها را برای ارسال از Interfaceهای گوناگون مدیریت مینماید.

اسمارت لایسنس روتر ASR 1000 سیسکو

لایسنس روتر سیسکو ASR 1000 هم بصورت سنتی و هم بصورت اسمارت قابل اعمال شدن میباشد و قابلیت اسمارت لایسنس سیسکو برای روترهای  سیسکو ASR 1000 مهیا است. برای این منظور باید از طریق اسمارت اکانت خود لایسنس اسمارت سیسکو ASR را خریداری نمایید و سپس از طریق وبسایت Cisco Smart Services Management  اقدام به فعالسازی دستگاه خود نمایید. این روش موجب میشود تا مدیریت لایسنس ها در سطح شبکه موثرتر و راحت شود و مدیران براحتی درجریان وضعیت لایسنس های دستگاه ها خود قرارگیرند. همچنین این روش انتقال لایسنس ها بین دستگاه های مختلف را نیز میسر میگرداند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه