لایسنس روتر سیسکو سری ASR 5000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 14 مهر 1398

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ASR 5000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ASR 5000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco ASR 5000 آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دستگاه های جدید تلفن همراه هر روز از تبلت ها و تلفن های هوشمند گرفته تا کارتهای هوشمند در حال ظهور هستند. با استفاده از این دستگاه های جدید، برنامه ها و سرویس های جدیدی ارائه می شوند و الگوهای ترافیکی گسترده ای دارند. سری های Cisco ASR 5000 عملکرد و مقیاس گسترده ای را با انعطاف پذیری، مجازی سازی و هوشمندی ترکیب می کند، بنابراین منابع شبکه دقیقاً در صورت لزوم در دسترس هستند.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ASR 5000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

ویژگی ها و قابلیت های روترهای ASR 5000 سیسکو

سری Cisco ASR 5000 برای پاسخگویی به افزایش پیش بینی شده نیازهای عملکردی که نسل بعدی اینترنت موبایل ارائه می دهد، ساخته شده است. در حالی که الگوهای ترافیکی امروزی تا حدودی قابل پیش بینی است، برنامه ها و خدمات موبایل در حال ظهور متفاوت است.

دو سیستم عامل سری Cisco ASR 5000 – ASR 5000 و ASR 5500 – چالش های عملکرد را به روشی ساده و مقرون به صرفه برآورده می کنند. آنها به اپراتورها توانایی تقویت عملکرد شبکه، رشد درآمد و کاهش هزینه ها را می دهند.

  • انعطاف پذیری سری Cisco ASR 5000 به اپراتورها کمک می کند تا شبکه های خود را با یک سری محصول، بدون توجه به شرایط مورد نیاز، ایجاد کنند.
  • مقیاس کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که خواسته های آینده شبکه مهم نیست ، اپراتورها می توانند مشترکین را راضی نگه دارند، ضمن اینکه اقتصاد شبکه را دوباره تعریف می کنند.
  • هوش به اپراتورها امکان کسب درآمد از شبکه های خود، محافظت از سودآوری و ارائه یک تجربه کاربری برتر را می دهد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.