لایسنس روتر سیسکو ASR 5000

لایسنس روتر سیسکو ASR 5000

لایسنس روتر سیسکو ASR 5000

 

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco ASR 5000 آشنا کنیم.

دستگاه های جدید تلفن همراه هر روز از تبلت ها و تلفن های هوشمند گرفته تا کارتهای هوشمند در حال ظهور هستند. با استفاده از این دستگاه های جدید ، برنامه ها و سرویس های جدیدی ارائه می شوند و الگوهای ترافیکی گسترده ای دارند. سری های Cisco ASR 5000 عملکرد و مقیاس گسترده ای را با انعطاف پذیری، مجازی سازی و هوشمندی ترکیب می کند، بنابراین منابع شبکه دقیقاً در صورت لزوم در دسترس هستند.

 

ویژگی ها و قابلیت های روترهای ASR 5000 سیسکو

 

سری Cisco ASR 5000 برای پاسخگویی به افزایش پیش بینی شده نیازهای عملکردی که نسل بعدی اینترنت موبایل ارائه می دهد، ساخته شده است. در حالی که الگوهای ترافیکی امروزی تا حدودی قابل پیش بینی است، برنامه ها و خدمات موبایل در حال ظهور متفاوت است.

دو سیستم عامل سری ASR 5000 و ASR 5500  چالش های عملکرد را به روشی ساده و مقرون به صرفه برآورده می کنند. آنها به اپراتورها توانایی تقویت عملکرد شبکه، رشد درآمد و کاهش هزینه ها را می دهند.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *