لایسنس روتر سیسکو ASR 5000

برای مشاهده جدول پارت نامبر محصول لایسنس روتر سیسکو ASR 5000 کلیک کنید

روتر سیسکو ASR 5000

لایسنس روتر سیسکو ASR 5000
لایسنس روتر سیسکو ASR 5000

 

خانواده سری روتر سیسکو Aggregation Services Router 5000 و یا باختصار ASR 5000 عملکرد فوق العاده، هوشمند و انعطاف پذیر را برای سازمان هایی که نیازمند هماهنگ کردن سرویس های باسیم و بی سیم را در سطح شبکه هستند، بهمراه میآورد. تمامی مدل های این سری از سیستم عامل و نرم افزار یکسانی بهره میبرند و در انواع مختلف شبکه از قبیل: LTE ، Edge ، UMTS ،  HSPA ، CDMA ،  eHRDP و همچنین شبکه های Access کوچکتر مانند Wi-Fi و Femtocells قابل راه اندازی و ارائه سرویس هستند.

این سوئیچ های قدرتمند از Control Panel مجزایی جهت Packet Forwarding بهره میبرند که موجب بهبود عملکرد آنها در سطح شبکه میگردد. این دستگاه ها با تامین Full-Redundancy در سطح نرم افزار و سخت افزار ویژگی های مفیدی مانند: session recovery, fault containment و state replication را مهیا میکنند.

این سوئیچ با بهره گیری از تکنولوژی Deep Packet Inspections (DPI) بصورت خودکار ارتباطات خود را در سطح شبکه مانیتور میکند و ان ها را بهبود میبخشد.

برای کسب اطلاع بیش تر در خصوص محصولات لایسنس روتر سیسکو سری ASR اینجا کلیک کنید

مدل های روتر سیسکو ASR 5000:

روتر سیسکو ASR 5000 این مدل که قدیمی ترین عضو این خانواده میباشد با ترکیب کارایی بالا و مقیاس پذیری، انعطاف پذیری و هوشمندی را برای دردسترس بودن دائمی سرویس های شبکه بارمغان میاورد.

روتر سیسکو ASR 5500 : این مدل با آنالیز الگوی تغییر داده ها و درخواست ها برروی شبکه میتواند انعطاف پذیری و تجربه خارق العاده ای را برای کاربران فراهم کند.

روتر سیسکو ASR 5700 : با راه اندازی این مدل که جدیدترین و بروزترین عضو این خانواده میباشد، میتوان نیازهایی که کاربران بدنبال آن هستند را براورده و شیوه های جدیدی برای برطرف کردن آنها ارائه کرد. همچنین توانایی هماهنگ شدن با سرورهای موجود در این صنعت و همچنین سرورهای ارتباطات هوشمند لایسنس سیسکو (Cisco UCS) را دارا میباشد که خود ویژگی مهمی بشمار میاید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه