لایسنس روتر سیسکو ASR 900

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس روتر سیسکو ASR 900 کلیک کنید

روتر سیسکو ASR 900

 

لایسنس روتر سیسکو ASR 900
لایسنس روتر سیسکو ASR 900

 

سری روترهای سیسکو Aggregation Services Routers 900 یا باختصار ASR 900 برای Service Provider ها و بمنظور مدیریت اتصالات از راه دور به دفاتر مرکزی و برطرف کردن نیازهای انتقال و هماهنگ سازی داده ها برروی بستر اترنت طراحی شده است. این روتر قدرتمند با پشتیبانی از هزاران قابلیت QoS، انتقال اطلاعات بر بستر IEEE 1588 ، MPLS ، L2VPN ، L3VPN و سرویس های Multicast کمک شایانی برای هر تجارت پیشرفته و مدرنی بحساب خواهد آمد تا از دردسترس بودن همیشگی شبکه با حداقل هزینه برخوردار شوند.  این سری از روترهای سیسکو با هماهنگ سازی و انتقال تماس های صوتی، تصویری، اطلاعات و سرویس های غیرمتمرکز باعث راحتی مدیران و انعطاف ذیری هرچه بیشتر شبکه خواهند شد. همچنین با هماهنگ سازی Cell-site ها و با استفاده از MPLS میتوانند ترافیک های RAN backhaul را منتقل کنند. با توجه به کیفیت ساخت فوق العاده و ویژگی های ساختاری این روترها، میتوان از آنها در محیط هایی با نوسان دمایی بالا ، با اندازه کوچک و همچنین در محیط های صنعتی نیز استفاده کرد.  

برای کسب اطلاع بیش تر در خصوص محصولات  لایسنس روتر سیسکو سری ASR اینجا کلیک کنید

مدل ها و ویژگی ها

 

روتر سیسکو ASR 902: این مدل 2RU از فضای داخل رک را اشغال میکند و در هر شاسی توانایی پشتیبانی از 4 اسلات را دارد. همچنین با قابلیت پشتیبانی تا 200Gbps ظرفیت، 2 منبع تغذیه AC/DC و 1 عدد سینی فن از هر لحاظی و در هر شرایطی به کارکرد خود ادامه میدهد و بطور کامل Redundancy را برای شبکه تامین میکند.

روتر سیسکو ASR 903: این مدل 3RU از فضای داخل رک را اشغال میکند و در هر شاسی توانایی پشتیبانی از 6 اسلات را دارد. همچنین با قابلیت پشتیبانی تا 480Gbps ظرفیت، 3 منبع تغذیه AC/DC و 1 عدد سینی فن از هر لحاظی و در هر شرایطی به کارکرد خود ادامه میدهد و بطور کامل Redundancy را برای شبکه تامین میکند.

لایسنس روتر سیسکو ASR 900

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه