لایسنس روتر سیسکو سری ASR 9000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 06 اکتبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ASR 9000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ASR 9000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco ASR 9000 آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

امروزه، شما باید دسترسی به محاسبات و محتوا را در حاشیه میلیاردها دستگاه فراهم کنید. شما به یک شبکه ساده و قابل برنامه ریزی نیاز دارید که بتواند خدمات مسکونی و تجاری را در زیرساخت های مشترک ارائه دهد. ASR 9000 پلتفرم پرچمدار برای خاتمه خدمات Layer 2 و Layer 3 است. هنگامی که آن را با مسیریابی در نرم افزار IOS XR و Cisco Crosswork Network Insights ترکیب می کنید، شبکه ای دارید که می تواند multi-cloud را مدیریت کند.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ASR 9000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

ویژگی ها و مزایای روترهای ASR 9000 سیسکو

با استفاده از ASR 9000 می توانید نیازهای شبکه های گسترده را برآورده سازید

ASR 9000 یک پلتفرم با چگالی بالا با طراحی ماژولار است که قادر است حداکثر 3.2 اسب بخار در هر slot را تحویل دهد. با قابلیت برنامه نویسی چند بعدی که توسط نرم افزار IOS XR طراحی شده است، ASR 9000 می تواند عملکردی را که شبکه شما برای تداوم کار خود نیاز دارد فراهم کند.

با استفاده از ASR 9000 می توانید از سرمایه گذاری های خود محافظت کرده و بهینه کنید

امروز شبکه خود را بر روی پلتفرمی بسازید که برای فردا مقیاس پذیر است. با گزینه های قابل انعطاف پرداخت و افزایش سرمایه و تخصیص منابع پویا، می توانید برنامه ریزی و مقیاس ظرفیت را برای پاسخگویی به تقاضا ساده کنید.

با استفاده از ASR 9000 می توانید تهدیدات سایبری را به حداقل برسانید

با تأیید صحت سخت افزار و نرم افزار و تسهیل محافظت در هر لایه از شبکه، امنیت و انعطاف پذیری را در تمام زیرساخت های شبکه خود ادغام کنید. مدیریت چرخه عمر و موضع امنیتی خود را با بروزرسانی خودکار نرم افزار، حفظ و به روز نگه داشتن شبکه انجام دهید.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت روتر سیسکو ASR 9000

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در روتر ASR 9000 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco ASR 9000 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.