لایسنس روتر سیسکو ASR 9000

لایسنس روتر سیسکو ASR 9000

لایسنس روتر سیسکو ASR 9000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco ASR 9000 آشنا کنیم.

امروزه، شما باید دسترسی به محاسبات و محتوا را در حاشیه میلیاردها دستگاه فراهم کنید. شما به یک شبکه ساده و قابل برنامه ریزی نیاز دارید که بتواند خدمات مسکونی و تجاری را در زیرساخت های مشترک ارائه دهد. ASR 9000 پلتفرم پرچمدار برای خاتمه خدمات Layer 2 و Layer 3 است. هنگامی که آن را با مسیریابی در نرم افزار IOS XR و Cisco Crosswork Network Insights ترکیب می کنید ، شبکه ای دارید که می تواند multi-cloud را مدیریت کند.

 

ویژگی ها و مزایای روترهای ASR 9000 سیسکو

 

با استفاده از ASR 9000 می توانید نیازهای شبکه های گسترده را برآورده سازید

ASR 9000 یک پلتفرم  با چگالی بالا با طراحی ماژولار است که قادر است حداکثر 3.2 اسب بخار در هرslot را تحویل دهد. با قابلیت برنامه نویسی چند بعدی که توسط نرم افزار IOS XR طراحی شده است ، ASR 9000  می تواند عملکردی را که شبکه شما برای تداوم کار خود نیاز دارد فراهم کند.

با استفاده از ASR 9000 می توانید از سرمایه گذاری های خود محافظت کرده و بهینه کنید

امروز شبکه خود را بر روی پلتفرمی بسازید که برای فردا مقیاس پذیر است. با گزینه های قابل انعطاف پرداخت و افزایش سرمایه و تخصیص منابع پویا، می توانید برنامه ریزی و مقیاس ظرفیت را برای پاسخگویی به تقاضا ساده کنید.

با استفاده از ASR 9000 می توانید  تهدیدات سایبری را به حداقل برسانید

با تأیید صحت سخت افزار و نرم افزار و تسهیل محافظت در هر لایه از شبکه، امنیت و انعطاف پذیری را در تمام زیرساخت های شبکه خود ادغام کنید. مدیریت چرخه عمر و موضع امنیتی خود را با بروزرسانی خودکار نرم افزار، حفظ و به روز نگه داشتن شبکه انجام دهید.

 

 

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. شمارش آرا: 2

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *