لایسنس روتر سیسکو ASR 920

لایسنس روتر سیسکو ASR 920

لایسنس روتر سیسکو ASR 920

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با لایسنس روتر سیسکو ASR 920  آشنا کنیم.

روترهای سری Cisco ASR 920 مجموعه ای جامع و مقیاس پذیر از خدمات Layer 2 و Layer 3 VPN را در یک بسته ارائه می دهند. آنها از نظر دما استاندارد شده اند، همچنین توان بالا و مصرف کم انرژی، مصرف ایده آل را برای تعمیرات اساسی موبایل ، خدمات تجاری و برنامه های صوتی ، تصویری و داده های مسکونی ارائه می دهند.

پشتیبانی از دسترسی به پهنای باند

با سری ASR 920 می توانید خدمات صوتی، تصویر، داده (triple-play) را ارائه دهید. این محصول طراحی شده است تا از هزاران مشترک و انواع باند پهن و برنامه های کاربردی، از جمله IPTV و فیلم در صورت تقاضا پشتیبانی کند.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *