لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8200

پلتفرم کاتالیست سیسکو سری 8200 ( پلتفرمی برای لبه شبکه )

لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8200
لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8200

 

پلتفرم کاتالیست سیسکو سری 8200 یک پلتفرم برای لبه شبکه های کلود میباشد که از قابلیت های تکنولوژی 5G پشتیبانی میکند و بمنظور پیاده سازی تکنولوژی SASE (Secure Access Service Edge) ، برقراری امنیت چندلایه و برقراری چابکی شبکه های کلود طراحی شده است تا روند انتقال شبکه سازمان های پیشرفته به سوی شبکه های کلود را تسریع بخشد و راحت تر کند.

از این پلتفرم بازده و انعطاف پذیری شبکه را افزایش میدهند و امکان ارتقای امنیت شبکه و نتورکینگ را در کنار هم فراهم میگرداند.

همچنین IOS XE بصورت کامل قابل برنامه ریزی میباشد و از API های متعددی پشتیبانی میکند که باعث میشود در فرآیندهای انتقال شبکه هایی پیشرفته به کلود که باید بصورت اتومات و بدون کم ترین خلل انجام پذیرد، قابل اتکا باشد.

علاوه بر موارد بالا، توانایی های امنیتی این پلتفرم ها از تجارت شما در برابر تهدیدات امنیتی و سایبری محافظت میکند. لازم بذکر است تمامی ویژگی های اشاره شده پس از فعال سازی دستگاه بوسیله لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8000 فعال خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8000 اینجا کلیک کنید

لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8200

لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8200

مدل ها و ویژگی ها

پلتفرم کاتالیست C8200-1N-4T سیسکو : این پلتفرم دارای اندازه 1RU ( Rack Unit ) میباشد و شامل یک پردازنده x86 ، 8 گیگابایت مموری ، 8 گیگابایت حافظه DRAM و 4 پورت Ethernet WAN با سرعت 1G میباشد و تا 1Gb ترافیک IPSec را پشتیبانی میکند. 

پلتفرم کاتالیست C8200L-1N-4T سیسکو : این پلتفرم دارای اندازه 1RU ( Rack Unit ) میباشد و شامل یک پردازنده x86 ، 4 گیگابایت مموری ، 8 گیگابایت حافظه DRAM و 4 پورت Ethernet WAN با سرعت 1G میباشد و تا 500Mb ترافیک IPSec را پشتیبانی میکند. 

لازم بذکر است تمامی مدل ها با 16G M.2 USB به منظور جمع آوری لاگ های SD-WAN میباشد و همچنین از حافظه 32G M.2 USB و 600G M.2 Non-Volatile Memory Express (NVMe) پشتیبانی میکنند.

لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8200

لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8200 بصورت لایسنس اسمارت سیسکو قابل تهیه میباشد. تمامی ویژگی های این پلتفرم هم بصورت آنلاین و با ارتباط با وبسایت مدیریت هوشمند اسمارت لایسنس سیسکو و یا CSSM و هم بصورت آفلاین و با استفاده از لایسنس PLR کاتالیست 8200 سیسکو فعال میشوند.

لایسنس PLR سیسکو راهکاری مفید و بصرفه برای فعال کردن تمامی قابلیت های این پلتفرم بصورت فول و دائمی بحساب می آید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه