لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8200 uCPE

پلتفرم کاتالیست سیسکو سری 8200 uCPE (پلتفرمی برای لبه شبکه)

Catalyst 8200 uCPE
لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8200 uCPE

 

 

پلتفرم کاتالیست 8200 uCPE سیسکو که واژه uCPE مخف عبارت Universal Customer Premises Equipment میباشد برای برآورده کردن نیازهای مجازی سازی در لبه شبکه شعبات سازمان طراحی شده است، موجب استحکام و افزایش امنیت شبکه میشود. این پلتفرم مدیریت ارتباطات WAN و سرویس های جانبی را در لبه شبکه بشدت راحت تر میگرداند.

این پلتفرم که جایگزین و نسل بعدی سرورهای Cisco ENCS 5100 در طراحی سرویس های شبکه بصورت مجازی ( Cisco NFVIS) میباشد موجب ترکیب مسیریابی ( Routing ) ، سوئیچینگ و Application Hosting در غالب یک محصول جمع و جور میشود. البته لازم بذکر است تمامی قابلیت های این محصول، با اعمال لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8200 uCPE فعال خواهد شد.

بوسیله این محصول ویژگی های مختلفی از قبیل ترایک های IPSec بین شعب مختلف که شاید شامل چندین NFV باشند، را میتوان مدیریت کرد. همچنین پلتفرم لبه شبکه کاتالیست سیسکو سری 8200 uCPE از یک اسلات Network Interface Module (NIM) برای اضافه کردن پورت  WAN و یا LAN اضافه و یک ماژول Pluggable Interface Module (PIM) برای اضافه کردن پورت وایرلس WAN برای بهره مندی از قابلیت های پیشرفته LTE پشتیبانی میکند.

روتر سیسکو Catalyst 8200 uCPE

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8000 اینجا کلیک کنید

ویژگی های لایسنس روتر سیسکو Catalyst 8200 uCPE

پلتفرم سیسکو کاتالیست 8200 uCPE که یک محصول با ابعاد 1RU (Rack-Unit) میباشد از یک پردازنده 8 هسته ای x86، سیستم عامل IOS XE و تا 64 گیگابایت حافظه DRAM بهره میبرد. همچنین این محصول از 4 پورت Ethernet Copper (RJ45)  با سرعت 1Gb و 2 پورت Pluggable SFP با سرعت 1Gb برای شبکه های LAN و WAN و همچنین تا 500Mb ترافیک IPSec پشتیبانی میکند. در آخر با استفاده از این پلتفرم میتوان از supports Secure Sockets Layer (SSL) و crypto hardware acceleration در بستر شبکه بهره برد.

 

لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8200 uCPE

روش اعمال لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8200 uCPE برروی این محصول بصورت اسمارت لایسنس میباشد. تمامی ویژگی های این محصول با رجیستر شدن در وبسایت مدیریت هوشمند لایسنس های سیسکو و یا CSSM بصورت آنلاین و یا بوسیله لایسنس PLR کاتالیست سیسکو سری 8200 uCPE و بصورت آنلاین فعال میگردد. با استفاده از لایسنس PLR سیسکو برروی این پلتفرم، تمامی قابلیت ها بصورت فول و دائمی و بدون نیاز به اسمارت اکانت و یا ویرچوال اکانت فعال میگردد و راهکار ساده و مقرون بصرفه ای محسوب میگردد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه