لایسنس سوئیچ سیسکو Catalyst 4500

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس سوئیچ سیسکو Catalyst 4500 کلیک کنید

 

Catalyst 4500

 

 

سوئیچ سیسکو Catalyst 4500

سوئیچ کاتالیست 4500 سیسکو موجب افزایش کارایی و بهبود شبکه بهمراه کاهش هزینه ها میشود. این دستگاه گزینه ایده آلی برای شبکه های Access و Distribution در طراحی Campus بحساب می آید. این سوئیچ در شاسی های متنوعی با 3 ، 5 ، 7 و 10 اسلات عرضه شده است که میتواند برحسب نیاز هر سازمانی مقیاس پذیر باشد. در شاسی 7 و 10 اسلات با بهره گیری و استفاده از 2 سوپروایزر قدرتمند میتوان High Availability را بصورت کامل در شبکه پیاده سازی کرد.

همچنین این سری از سوئیچ های سیسکو با بهره مندی از سیستم عامل قدرتمند IOS XE سیسکو امکان خودکارسازی فرآیندها را در اختیار مدیران قرار میدهد و موجب انعطاف پذیری و سهولت بیش از پیش مدیریت شبکه میگردد. لایسنس سوئیچ سیسکو Catalyst 4500 همچنین با پشتیبانی از Gigabit Ethernet ، Power over Ethernet ، PoE+ و UPOE امکانات لازم برای مشتریان برای پاسخ به نیازهای آینده شبکه را نیز فراهم کرده است.

این سوئیچ ها پهنای باندی به میزان 928 گیگابیت در ثانیه و 48 گیگابیت به ازای هر اسلات و توان 9000 وات برای پشتیبانی از قابلیت PoE را دارا میباشند.  با استفاده از این سوپروایزرهای می توان از امکاناتی چون کنترلر وایرلس و تعمیم مشخصات فنی در حالت کابلی به بی سیم در این سوئیچها بهره برد. سری سوئیچ کاتالیست 4500 از حداکثر توان بی سیم 20 گیگابیت بر ثانیه، قابلیت اتصال به 50 اکسس پوینت و 2000 کاربر برخوردار است.

 

مدل ها و مشخصات فنی :

سوئیچ سیسکو Catalyst 4503 : این سوئیچ دارای شاسی با ظرفیت 3 اسلات میباشد و از یک سوپروایزر پشتیبانی میکند. این سوئیچ دارای 2 اسلات برای Line Card است و هرکدام ازین کارت ها تا 6Gbps سرعت را فراهم میکنند.

سوئیچ سیسکو Catalyst 4506 : این سوئیچ دارای شاسی با ظرفیت 6 اسلات میباشد و از یک سوپروایزر پشتیبانی میکند. این سوئیچ دارای 5 اسلات برای Line Card است و هرکدام ازین کارت ها تا 6Gbps سرعت را فراهم میکنند.

سوئیچ سیسکو Catalyst 4507R : این سوئیچ دارای شاسی با ظرفیت 7 اسلات میباشد و از دو سوپروایزر و بصورت Redundant پشتیبانی میکند. این سوئیچ دارای 5 اسلات برای Line Card است و هرکدام ازین کارت ها تا 6Gbps سرعت را فراهم میکنند.

 سوئیچ سیسکو Catalyst 4510R : این سوئیچ دارای شاسی با ظرفیت 7 اسلات میباشد و از دو سوپروایزر و بصورت Redundant پشتیبانی میکند. این سوئیچ دارای 8 اسلات برای Line Card است و هرکدام ازین کارت ها تا 6Gbps سرعت را فراهم میکنند. این مدل تنها از Supervisor Engine V and V-10GE پشتیبانی میکند.

تمامی مدل های این سوئیچ دارای دو منبع تغذیه و یک سینی فن میباشند.

لایسنس سوئیچ سیسکو Catalyst 4500

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه