لایسنس روتر سیسکو سری Catalyst 8000

پلتفرم سیسکو کاتالیست سری 8000 ( پلتفرمی برای لبه شبکه )

سیسکو Catalyst 8000
لایسنس روتر سیسکو سری Catalyst 8000

 

در دنیای غیرقابل پیش بینی امروز که شاهد تغییرات سریع در حوزه های مختلف هستیم، نیاز به تجهیزات پیشرفته تری که پاسخگوی نیازهای سازمان های Enterprise باشد احساس میگردد تا ارتباطات امن و انعطاف پذیر این سازمان ها به منظور انتقال اپلیکیشن ها بر بستر کلودها و همچنین ارتباطات از راه دور را به بهترین نحو ممکن برقرار کند. سری محصولات جدید Cisco Catalyst 8000 Edge Platforms به منظور توسعه راهکار شبکه های Intent-based، که پیچیدگی های فراوان شبکه های سنتی را کاهش میدهند، طراحی شده اند و برای ارتقای چابکی، فراهم کردن دید وسیع تر و توانایی آنالیز بهتر شبکه ها طراحی شده اند و قابلیت اجرای تصمیمات و سیاست های حیاتی را در لبه شبکه درند.

سری پلتفرم های لبه شبکه سیسکو کاتالیست سری 8000 با بهره گیری از طراحی نرم افزاری قابل برنامه ریزی و با پشتیبانی از API ها، موجب گسترش استفاده از فرآیندهای خودکار ( Automation ) در سطح شبکه میشود که میتوان از آن برای انتقال فضاهای کاری به روی کلود بدون کوچک ترین خللی استفاده کرد و همچنین زیرساخت لازم را در اختیار اپلیکیشن هایی با ساختار Container-based فراهم کرد.

Cisco Catalyst 8000 Edge Platforms

علاوه بر موارد بالا، این سری از تجهیزات کاتالیست سیسکو سری 8000 نقش بسزایی در فراهم کردن امنیت شبکه و پیشگیری از تهدیدات امنیتی ایفا میکند. سوئیچ کاتالیست سیسکو سری 8000 با در اختیار داشتن قابلیت های امنیتی از قبیل Firewall ،IPS ،URL Filter ،Layer 2 encryption و DNS monitoring شبکه شما را بیش از پیش ایمن میگرداند. طبیعی است که فعال شدن تمامی امکانات ذکر شده پس از اعمال لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8000 امکان پذیر میباشد.

در مجموع سری کاتالیست 8000 سیسکو جایگزینی درخور برای روترهای ISR و ASR سیسکو بحساب خواهند آمد. این خانواده از محصولات سیسکو شامل مدلهایی مانند: پلتفرم لبه شبکه کاتالیست سیسکو سری 8200، پلتفرم لبه شبکه کاتالیست سیسکو سری 8200 uPCE، پلتفرم لبه شبکه کاتالیست سیسکو سری 8300 و پلتفرم لبه شبکه کاتالیست سیسکو سری 8500 میشود.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس سوئیچ سیسکو Catalyst اینجا کلیک کنید

 

Cisco Catalyst 8000
لایسنس روتر سیسکو سری Catalyst 8000

 

ساختار Secure Access Service Edge (SASE)

تکنولوژی SASE با استفاده از ارتباطات گسترده در تکنولوژی کلود، تکنولوژی SD-WAN سیسکو را با مفاهیم امنیت شبکه ترکیب کرده و زیر ساختی مقرون بصرفه، چابک و راحت را برای سرویس های نرم افزاری یا SaaS ( Software-as-a-Service) مهیا میکند. پلتفرم لبه شبکه کاتالیست 8000 سیسکو با پشتیبانی از سرویس تحت کلود Cisco Umbrella، امکان بهره‌مندی مشتریان از تکنولوژی SASE را مهیا کرده تا بتوانند از امنیت را درکنار سرویس های شبکه و بصورت هماهنگ بهره ببرند.

پشتیبانی از SD-WAN

این تجهیزات قابلیت ارائه عملکرد بهتری در شبکه های SD-WAN میباشند و از سرویس های آن بنحو بهتری پشتیبانی میکنند. همچنین با بهره مندی از نسل جدید چیپ های Cisco Quantum Flow مقدار encryption و SD-WAN Tunnel بصورت بسزایی بهبود میابد.

ارتقای Secure Remote Access

این پلتفرم از سری کاتالیست 8000 سیسکو از قابلیت های متعددی از قبیل ارتباطات منعطف تر، بررسی جامع تر شبکه، اعمال جامع سیاست ها در بستر شبکه و ارائه خدمات به شبکه های 5G پشتیبانی میکنند.

لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8000

لایسنس کاتالیست سیسکو سری 8000 (لایسنس سوئیچ سیسکو Catalyst 8000) بصورت اسمارت لایسنس در اختیار مشتریان قرار میگیرد. تمام قابلیت های  این پلتفرم های سیسکو را میتوان با اتصال به وب سایت مدیریت هوشمند لایسنس های سیسکو بصورت آنلاین و یا با استفاده از لایسنس PLR کاتالیست 8000 سیسکو و بصورت آقلاین، فعال نمود. لایسنس PLR سوئیچ کاتالیست 8000 سیسکو توانایی فعال کردن ویژگی های این پلتفرم را بصورت فول و دائمی و بدون نیاز به اسمارت اکانت و ویرچوال اکانت فراهم میکند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه