لایسنس سیسکو CMX

معرفی Ciscox Connected Mobile Experiences 

لایسنس سیسکو CMX یک راه حل نرم افزاری است که با استفاده از مکان و اطلاعات دیگر برای  تجزیه و تحلیل و ارائه خدمات مربوطه به مشتریان از طریق دستگاه های تلفن همراه آنها استفاده می کند. با استفاده از CMX ، سازمان شما می تواند به راحتی کاربران را به طور مستقیم به شبکه بی سیم بفرستد و محتوای شخصی سازی شده را در دستگاه های تلفن همراه خود به کاربران ارائه دهد و دیدگاه های بهتری در مورد رفتار مشتری و استفاده از فضای مکان ایجاد کند.

لایسنس سیسکو CMX

قابلیت های CMX از طریق سه مولفه ارائه می شود:

  • Location

 

CMX از زیرساخت های بی سیم موجود برای محاسبه موقعیت دستگاه های Wi-Fi  و تداخل کنندگان  به عنوان مثال BLE Beacons ، اجاق های مایکروویو و … در شبکه استفاده می کند. این قابلیت مکان یابی را از طریق مختصات X ، Y  را به صورت بسیار دقیق روی نقشه ارائه می دهد.

cmx license

لایسنس سیسکو وایرلس

  • CMX Connect

 

  CMX Connect تجارب هدفمند و خاص متن را به بازدید کنندگان در محل ارائه می دهد . این یک روش آسان برای ایجاد پورتال های سفارشی قابل تنظیم و ثبت اطلاعات بازدید کنندگان از طریق گزینه های چندگانه پردازنده را فراهم می کند. از طریق داده های جمع آوری شده ،  CMX Connect به سازمان ها این امکان را می دهد تا با کاربران در پورتال یا از طریق رسانه های خارجی مانند برنامه های تلفن همراه  ارتباط برقرار کنند.

CMX Connect

  • Presence Analytics

 

  • داشبورد به شما کمک می کند بینایی سریع در مورد تعداد فعلی و تاریخی بازدیدکنندگان ، میانگین زمان سکونت ، شلوغ ترین ساعت و روز ، نرخ تبدیل و برترین سازنده دستگاه را کشف کنید.

 

  • Presence based راه حلی آسان است که در آن شما به سادگی نقاط دسترسی را به یک “سایت حضور” اضافه می کنید و تجزیه و تحلیل را بر اساسدستگاه های Wi-Fi شناسایی شده توسط آن نقاط دسترسی ایجاد می کنید.

 

  • آگاهی سریع از تعداد بازدیدکنندگان در محل ، به شما کمک می کند تا ترافیک محل برگزاری را به صورت ساعتی در سایت ها و گروه های سایت درک کنید. این به شما کمک می کند محبوبیت مکانها و اثربخشی آنها را درک و مقایسه کنید.

 

  • درک کنید که بازدید کنندگان به طور متوسط ​​چه مدت در محل برگزاری می مانند. مقایسه این داده ها در مکان ها و با گذشت زمان ، تحلیل در مورد شلوغی محل برگزاری و فرصت هایی را برای بهینه سازی درآمد و عملیات محل ارائه می دهد.

تهیه لایسنس سیسکو CMX

برای بارگیری ، ارزیابی و خرید نرم افزار CMX و MSE مجازی:

1. نرم افزار CMX را از Cisco.comدانلود کنید.

2. نرم افزار را روی سرور مجازی نصب کنید

3.نرم افزار CMX 10 دارای لایسنس ارزیابی 120 روزه است. پس از 120 روز ، لایسنس لازم است.

4. برای خرید مجوزها ،  L-MSE-PAK-N را سفارش دهید و مقدار و نوع مجوزهای مورد نیاز را انتخاب کنید.

5. پشتیبانی نرم افزار باید جداگانه خریداری شود و برای نوع مجوز و تعداد Aps  قیمت گذاری می شود

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه