لایسنس روتر سیسکو سری CRS

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس روتر سیسکو CRS کلیک کنید
لایسنس روتر سیسکو سری CRS
لایسنس روتر سیسکو سری CRS

معرفی روتر سیسکو سری CRS

سیسکو Carrier Routing System  یا باختصار سیسکو CSR یک شاسی مقیاس پذیر برای مصارف بیرونی که توانایی پشتیبانی از 1 تا 72 شاسی را که بعنوان یک سیستم کار کنند، دارد و در حالتی که از تمامی ظرفیت شاسی ها استفاده شود این سوئیچ تا 1.2Tbps ظرفیت را فراهم میکند. همچنین این روتر از سیستم عامل پرقدرت Cisco NX-OS بهره مند است که میتواند تجربه بینظیری را برای سازمان ها و محیط های پیشرو در صنعت شکه فراهم سازد.

این روتر انقلابی در carrier router ها بحساب می آید و ظرفیت های بالایی را در یک سیستم عرضه میکند. طراحی این دستگاه از تکنولوژی Cisco’s silicon packet processor که تا 40Gbps ظرفیت پاسخ دهی به سرویس های گوناگون را دارد، پشتیبانی میکند. درمجموع سیسکو CRS فراتر از یک روتر معمولی است و قابلیت ماژولار بودن در ابعاد بزرگ آن یک ویژگی استثنایی بحساب میاید. در نهایت با ترکیب چند شاسی کنار هم میتوان حتی تا ظرفیت 92Tbps هم ظرفیت این دستگاه را افزایش داد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس روتر سیسکو اینجا کلیک کنید

مدل ها و ویژگی ها لایسنس روتر سیسکو سری CRS

روتر سیسکو CRS-1 : این روتر اولین نسل ازین خانواده میباشد که در سال 2004 رونمایی شد. این مدل جایگزین روترهای 12000 سیسکو شد که برای روتر Core استفاده میشد. هر اسلات روتر CSR-1 ظرفیتی معادل 40Gbps را تامیین میکند و هم بصورت تک و هم چند شاسی میتوان از آن استفاده کرد.

روتر سیسکو CSR-3 : این روتر نسل دوم این خانواده میباشد که در سال 2010 رونمایی شد. در این روتر ظرفیت هر اسلات به 140Gbps ارتقا یافت و از 8 الی 16 اسلات پشتیبانی میکند.

روتر سیسکو CRS-X : این روتر ظرفیت باورنکردنی 400Gbps بازای هر اسلات فراهم میسازد و با نسل های قبلی CSR نیز هماهنگ است. در این سری از روترها میتوان از Interface Cardهای متنوعی مانند (40x10GE, 4x100GE and 2x100GE-Flex-40)  استفاده کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه