لایسنس روتر سیسکو سری CRS

لایسنس روتر سیسکو سری CRS

لایسنس روتر سیسکو سری CRS

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco Carrier Routing System(CRS) آشنا کنیم.

لایسنس روتر سیسکو سری CRS سرویس دهنده ها ( مثلا ISP ) را قادر می سازد تا خدمات داده ای مثل صدا و ویدئو را بر روی یک زیرساخت شبکه NGN یا IP Next-Generation Network ارسال و دریافت کنند. این نوع روتر به صورت معمول میتواند 2.2Tbit ( ترابیت ) در ثانیه داده را کنترل کند. همچنین این کنترل پهنای باند با سیستم Multi-Chassis می تواند به 322Tbit در ثانیه برسد.

سیستم مسیریابی حامل سیسکو (CRS-X)  مقیاس اقتصادی برجسته، همگرایی IP و شبکه نوری و معماری اثبات شده ای را ارائه می دهد که ۱۰ برابر ظرفیت بیش از ۱۰ سال را تحویل می دهد. این نرم افزار خدمات پیشرفته، طراحی آگاهی از محیط زیست و ماندگاری سیستم را ارائه می دهد. علاوه بر این ، CRS-X از نرم افزار Cisco IOS XR ، یک سیستم عامل منحصر به فرد توزیع شده استفاده می کند.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *