لایسنس روتر سیسکو سری CSRv

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 04 سپتامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای CSRv سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری CSRv

روتر Cisco 1000 Cloud Services- CSR 1000v یک روتر از نوع فاکتور مجازی است که عملکردهای جامع خدمات WAN و خدمات شبکه را در محیط های مجازی و cloud ارائه می دهد. CSR 1000v با استفاده از قابلیت های شبکه های نرم افزاری، نرم افزار Cisco IOS XE (آشنا و شناخته شده در صنعت) شرکت ها را قادر می سازد تا WAN های خود را به صورت شفاف در cloudهای میزبان ارائه دهنده گسترش دهند. به همین ترتیب، خود ارائه دهندگان cloud می توانند از آن برای ارائه خدمات شبکه ای سازمانی به مستاجران یا مشتریان خود استفاده کنند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان، مشاغل کوچک و بزرگ به طور فزاینده ای زیرساخت ها و برنامه های مرکز داده خود را مجازی سازی می کنند. بسیاری از شرکت ها استقرار برنامه های IT را در مراکز داده مجازی آغاز کرده اند.
با این حال، محیط cloud با منابع مشترک با زیرساخت های مشترک مشکلات شبکه و امنیت را برای شرکت ها ایجاد می کند:

  • هر شرکت اتصال cloud خود را ندارد، بنابراین نمی تواند پیکربندی شبکه خود را به cloud گسترش دهد.
  • به دلیل استقرار cloud مانند فضای داخلی خود، از همان سطح از حریم خصوصی و امنیت برخوردار نیست.
  • نمی تواند به طور مستقیم سایت های توزیع شده خود را به برنامه های cloud خود متصل کند، در عوض مجبور است تمام ترافیک شبکه را از طریق دیتاسنتر خود به عقب برگرداند.

cloud همچنین چالش های شبکه ای را ارائه می دهد:

  • نگرانی اصلی، محدودیت مقیاس بندی معماری فعلی سوئیچینگ شبکه است.
  • ارائه دهنده cloud همچنین فاقد کلیه مؤلفه های ارائه دهنده خدمات اتصال end-to-end به مشتریان خود، از جمله کیفیت خدمات (QoS)، دید برنامه و توافق نامه سطح سرویس (SLA) است.
  • Cisco CSR 1000v به این محدودیت های شبکه و امنیت مبتنی بر cloud می پردازد.
  • علاوه بر ارائه خدمات و امنیت شبکه در سطح سازمانی در محیط های ابری عمومی، از Cisco CSR 1000v می توان به عنوان بلوک ساختاری برای ارائه خدمات خدمات مقیاس پذیر شبکه استفاده کرد.

لایسنس اسمارت CSRv سیسکو

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر روتر سیسکو سری CSRv به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco CSRv smart licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.