لایسنس سیسکو ENCS

فهرست مطالب

لایسنس ENCS

لایسنس سیسکو ENCS
لایسنس سیسکو ENCS

 

سیسکو ENCS که مخفف Enterprise Network Compute System است یک محصول پیشرفته برای فراهم سازی زیرساخت SDN سیسکو و راهکار مجازی سیسکو NFV میباشد. ایم محصول با در اختیار داشتن ویژگی های routing و switching سیسکو همزمان با شاخصه های بهترین سرورهای روز دنیا میتواند پاسخ گوی نیاز شعب مختلف شبکه های پیشرفته باشد.

با معرفی روترهای مجازی سیسکو همانند ISRv و CSR1000v و با اتکا به تکنولوژی مجازی سازی NFV سیسکو، این محصول یک راه حل کامل برای ساده سازی شبکه با استفاده از تجهیزات All-in-one میباشد. راهکار NFV سیسکو موجب بهینه سازی شبکه و نیاز کمتر به تجهیزات فیزیکی و هزینه بصرفه تر میباشد.

مجازی سازی NFV سیسکو

همچنین شبکه های پیشرفته با شعبه های مختلف که قصد پیاده سازی و بهره برداری از قابلیت های Cisco SD WAN را دارند، میتوانند از مدل ENCS 5100 و ENCS 5400 برای نصب و راه اندازی کنترلرهای فابریک SDWAN سیسکو همانند vManage سیسکو استفاده کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس سیسکو اینجا کلیک کنید

مدل ENCS 5400 سیسکو از پردازنده خانواده Xeon اینتل پشتیبانی میکند و مشتریان میتوانند یکی از مدل های 6، 8 و 12 هسته ای را انتخاب نمایند. همچنین به منظور مدیریت جامع تمامی سرویس ها، پنل مدیریتی CIMC سیسکو تعبیه شده است تا تنظیمات BIOS، راه اندازی KVM و غیره براحتی در دسترس باشد.

مدل ENCS 5400 سیسکو

در مجموع، برای مشتریانی که هم اکنون قصد مجازی سازی  و بهره گیری از سرویس های متمرکز در بستر شبکه خود دارند، راهکارهای متفاوتی وجود دارد. در حالت اول، اگر درحال حاضر، شما از روتر ISR 4000 سیسکو در شبکه خود برخوردارید، میتوانید از این روتر به عنوان بستری برای پیاده سازی سرویس های مجازی خود استفاده نمایید. همچنین، شما میتوانید روتر را بصورت فیزیکی استفاده نمایید و برای راهن اندازی مابقی سرویس های مجازی مورد نظر از محصولات ENCS سیسکو و یا سری سرورهای Cisco UCS-C استفاده نمایند.

در شکل زیر میتوانید تفاوت میان مدل های ENCS 5100 و ENCS 5400 را مشاهده نمایید:

محصولات ENCS سیسکو
لایسنس سیسکو ENCS
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه