لایسنس سیسکو ESA

سیسکو  Email Security Appliance

لایسنس سیسکو ESA

لایسنس فایروال سیسکو

 

برای این منظور سیسکو از چندین لایه برای اطمینان حاصل نمودن از ارائه‌ی حداکثر امنیت جامع و کامل ایمیل ها در برابر پیامهای ورودی و خروجی  استفاده می‌کند و اقدامات بازدارنده و واکنشی را لحاظ می‌نماید تا امنیت شرکت ها را تقویت گردد. این محصول با استفاده از قابلیت های Machine learning و ابزارهای پیشرفته مقابله با فیشینگ بسرعت ایمیل های که بمنظور کلاهبرداری ارسال شده اند را شناسایی و منبع آنها را محدود میکند.

همچنین ویژگی محافظت از Domain سیسکو فرایندهای احرازهویت کاربران را بصورت کاملا خودکار مدیریت میکند تا در برابر تهدیداتی که با جعل Domain اقدام به سواستفاده میکنند جلوگیری نماید. علاوه بر اینها، پلتفرم ESA سیسکو با در اختیارگذاشتن داشبوردهای متفاوت امکان نمایش گزارشات مختلف از وضعیت سلامت ایمیل ها را فراهم و کار مدیران شبکه را آسان میگرداند.

ویژگی های سیسکو ESA

  • پشتیبانی و ارتباط با سیسکو TALOS که شامل محققان امنیتی سیسکو میباشد و بروزترین تهدیدات شناسایی میکند.
  • مقابله با باج‌افزارهای پنهان در قسمت ضمائم ایمیل‌ها که از شناسایی اولیه توسط Cisco Advanced Malware Protection  یا به اختصار AMP و Cisco Threat Grid  می‌گریزند.
  • حذف خودکار ایمیل‌های محتوی لینک‌های خطرناک یا بلاک‌کردن دسترسی به سایت‌هایی که به ‌تازگی آلوده شده‌اند با استفاده از Real-Time URL Analysis به‌منظور محافظت در مقابل Phishing
  • جلوگیری از Brand Abuse و حملات ایمیلی پیچیده‌ی مبتنی بر هویت با استفاده از Cisco Domain Protection یا CDP و Cisco Advanced Phishing Protection یا به اختصار
  • محافظت از محتوای حساس در ایمیل‌های خروجی با استفاده از Data Loss Prevention یا DLP  و رمزگذاری آسوده‌ی ایمیل، فقط با استفاده از یک راهکار
  • کسب حداکثر میزان انعطاف‌پذیری در پیاده‌سازی به صورت Cloud، مجازی، On-Premises یا Hybrid یا انتقال به Cloud به‌صورت چندمرحله‌ای

مدل های سیسکو ESA

  • سیسکو ESA C195: این محصول با ابعاد 1RU شامل 2 پورت 1Gb BASE-T Ethernet LAN  میباشد که قابلیت Management Port هم پشتیبانی میکنند.
  • سیسکو ESA C395: این محصول با ابعاد 1RU شامل 6 پورت 1Gb BASE-T Ethernet LAN  میباشد که قابلیت Management Port هم پشتیبانی میکنند.
  • سیسکو ESA C695: این محصول با ابعاد 1RU شامل 6 پورت 1Gb BASE-T Ethernet LAN  میباشد که قابلیت Management Port هم پشتیبانی میکنند.
  • سیسکو ESA C395F: این محصول با ابعاد 1RU شامل 6 پورت 1Gb BASE-T Ethernet LAN  میباشد که قابلیت Management Port هم پشتیبانی میکنند. این مدل همچنین از 2 پورت جداگانه 1GBASE-SX Fiber or 10GBASESR Fiber نیز پشتیبانی میکند.

 

لایسنس سیسکو ESA

لایسنس سیسکو ESA

این محصول هم از لایسنس های سنتی و هم لایسنس اسمارت سیسکو پشتیبانی میکند. برای سفارش لایسنس اسمارت سیسکو باید از طریق وبسایت مدیریت هوشمند سیسکو ( Cisco Smart Software Management ) لایسنس ESA سیسکو را سفارش داده و خریداری کنید. سپس با اتصال دستگاه به این وبسایت دستگاه رجیستر شده و قابلیت ها و ویژگی های آن فعال میگردد.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه