لایسنس سیسکو فایرپاور سری 9300

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس سیسکو فایرپاور 9300 کلیک کنید

لایسنس سیسکو فایرپاور سری 9300

فایروال سیسکو سری Firepower 9300

لایسنس سیسکو فایرپاور سری 9300 از جمله دیگر محصولات امنیتی کمپانی سیسکو می باشد. این محصول جهت استفاده در Data Centerها و دیگر موارد که نیاز به کارایی بالا، زمان تأخیر کم و توان عملیاتی بالا نیاز دارند، مناسب و ایده آل است. این دستگاه امنیتی یکپارچه و قابل ارتقاء را برای بار کاری و جریان داده بر روی محیط های Cloud، مجازی و فیزیکی ارائه می دهد.

فایروال سری Firepower 9300 با سرویس های یکپارچه شده که به همراه دارد، هزینه ها را کاهش می دهد و شبکه های Open Programmable را پشتیبانی می کند. فایروال 9300 پلتفرمی قابل ارتقاء می باشد که حداکثر 1.2Tbps توان عملیاتی را فراهم می کند. از جمله قابلیت های ویژه این دستگاه می توان به Carrier-grade و ماژولار بودن آن اشاره کرد. این محصول جهت استفاده در مراکز محاسبات با کارایی بالا، دانشگاه ها، محیط های تجاری با فرکانس زیاد و دیگر محیط هایی که به تأخیر کم (کمتر از 5 میکروثانیه offload) و توان عملیاتی بسیار بالا نیاز دارند، مناسب و ایده آل است. فایروال 9300 ویژگی های دیگری نظیرFlow-offloading ،Programmatic Orchestration و مدیریت سرویس های امنیتی با RESTful APIs را فراهم می آورد. فایروال 9300 از طریق کنترل اپلیکیشن، ۵۷ میلیون اتصال همزمان و ۵۰۰۰۰۰ اتصال جدید در هر ثانیه را پشتیبانی می کند.

شاسی 9300 که جز قدرتمند ترین فایروال های سیسکو می باشد دارای سایز 3RU است. این فایروال یک ماژول Supervisor دارد که وظیفه مدیریت ارتباط بین اجزای مختلف شاسی را بر عهده دارد. به صورت پیش فرض 8 پورت 10Gbps بر روی Supervisor قرار دارد و می توانیم دو ماژول دیگر نیز برای افزایش پورت به آن اضافه کنیم. ماژول هایی که اضافه می شوند قابلیت ارائه پورت ها با سرعت 40Gbps و حتی 100Gbps را نیز دارند.

فایروال مدل 9300 توانایی این را دارد تا بتوانیم حداکثر تا سه Security Module به آن اضافه کنیم که این Security Module ها در رده های مختلفی وجود دارند. فایروال 9300 برای شبکه های سرویس دهنده و Data Center های بزرگ مناسب می باشد.

ویژگی های لایسنس سیسکو فایرپاور سری 9300

 

امنیت چند سرویسی قابل ارتقاء

این دستگاه حفره های امنیتی را حذف می کند، سرویس های امنیتی سیسکو را بر روی فابریک شبکه ادغام کرده و ارائه می دهد، سیاست ها، ترافیک و رویدادها را بر روی سرویس های گوناگون بررسی و مرتبط می کند.

برای کسب اطلاعات بیش تر از محصولات لایسنس سیسکو فایرپاور اینجا کلیک کنید

ماژول های امنیتی بسط پذیر

این محصول کارایی امنیت را ارتقاء می دهد، نیازهای پویای کسب و کارها را بررسی می کند و به سرعت  فعال می کند.

کارایی Carrier-grade

این دستگاه همراه با تنظیمات NEBS است همچنین کارایی شبکه و دفاع در برابر تهدیدها را با تاخیر کم ارائه می دهد، مدیریت جریانی عظیم و Orchestration سرویس های امنیتی را می افزاید. علاوه بر این از EPN ،ESP و معماری های ACI پشتیبانی می کند.

ویژگی های فنی:

Firepower 9300

  • 1.2 Tbps clustered throughput
  • 10/40/100 Gb Network Interfaces
  • 57 million concurrent connections, with application control
  • 500,000 new connections per second
  • Security services options: AVC, NGIPS, AMP, URL Filtering, DDos Mitigation

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه