لایسنس فایروال سیسکو سری FPR 9300

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 26 دسامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس فایروال سیسکو سری FPR 9300 اینجا را کلیک کنید.

لایسنس فایروال سیسکو سری FPR 9300

فایروال سیسکو سری Firepower 9300 از جمله دیگر محصولات امنیتی کمپانی سیسکو می باشد. این محصول جهت استفاده در Data Centerها و دیگر موارد که نیاز به کارایی بالا، زمان تأخیر کم و توان عملیاتی بالا نیاز دارند، مناسب و ایده آل است. این دستگاه امنیتی یکپارچه و قابل ارتقاء را برای بار کاری و جریان داده بر روی محیط های Cloud، مجازی و فیزیکی ارائه می دهد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

فایروال سری Firepower 9300 با سرویس های یکپارچه شده که به همراه دارد، هزینه ها را کاهش می دهد و شبکه های Open Programmable را پشتیبانی می کند. فایروال 9300 پلتفرمی قابل ارتقاء می باشد که حداکثر 1.2Tbps توان عملیاتی را فراهم می کند. از جمله قابلیت های ویژه این دستگاه می توان به Carrier-grade و ماژولار بودن آن اشاره کرد. این محصول جهت استفاده در مراکز محاسبات با کارایی بالا، دانشگاه ها، محیط های تجاری با فرکانس زیاد و دیگر محیط هایی که به تأخیر کم (کمتر از 5 میکروثانیه offload) و توان عملیاتی بسیار بالا نیاز دارند، مناسب و ایده آل است. فایروال 9300 ویژگی های دیگری نظیرFlow-offloading ،Programmatic Orchestration و مدیریت سرویس های امنیتی با RESTful APIs را فراهم می آورد. فایروال 9300 از طریق کنترل اپلیکیشن، 57 میلیون اتصال همزمان و 500000 اتصال جدید در هر ثانیه را پشتیبانی می کند.

شاسی 9300 که جز قدرتمند ترین فایروال های سیسکو می باشد دارای سایز 3RU است. این فایروال یک ماژول Supervisor دارد که وظیفه مدیریت ارتباط بین اجزای مختلف شاسی را بر عهده دارد. به صورت پیش فرض 8 پورت 10Gbps بر روی Supervisor قرار دارد و می توانیم دو ماژول دیگر نیز برای افزایش پورت به آن اضافه کنیم. ماژول هایی که اضافه می شوند قابلیت ارائه پورت ها با سرعت 40Gbps و حتی 100Gbps را نیز دارند.

فایروال مدل 9300 توانایی این را دارد تا بتوانیم حداکثر تا سه Security Module به آن اضافه کنیم که این Security Module ها در رده های مختلفی وجود دارند. فایروال 9300 برای شبکه های سرویس دهنده و Data Center های بزرگ مناسب می باشد.

ویژگی های فایروال سری 9300:

امنیت چند سرویسی قابل ارتقاء

این دستگاه حفره های امنیتی را حذف می کند، سرویس های امنیتی سیسکو را بر روی فابریک شبکه ادغام کرده و ارائه می دهد، سیاست ها، ترافیک و رویدادها را بر روی سرویس های گوناگون بررسی و مرتبط می کند.

ماژول های امنیتی بسط پذیر

این محصول کارایی امنیت را ارتقاء می دهد، نیازهای پویای کسب و کارها را بررسی می کند و به سرعت فعال می کند.

کارایی Carrier-grade

این دستگاه همراه با تنظیمات NEBS است همچنین کارایی شبکه و دفاع در برابر تهدیدها را با تاخیر کم ارائه می دهد، مدیریت جریانی عظیم و Orchestration سرویس های امنیتی را می افزاید. علاوه بر این از EPN ،ESP و معماری های ACI پشتیبانی می کند.

ویژگی های فنی:

Firepower 9300

1.2 Tbps clustered throughput
10/40/100 Gb Network Interfaces
57 million concurrent connections, with application control
500,000 new connections per second
Security services options: AVC, NGIPS, AMP, URL Filtering, DDos Mitigation

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت Firepower 9300 سیسکو

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در سری Firepower 9300 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco Firepower 9300 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.