لایسنس سیسکو Hyperflex

برای مشاهده جدول پارت نامبر محصول لایسنس سیسکو Hyperflex اینجا کلیک کنید

لایسنس سیسکو Hyperflex
لایسنس سیسکو Hyperflex

 

محصولات Cisco HyperFlex بعنوان نقطه دستیابی این شرکت به زیرساختی یکپارچه (Hyper Converged Infrastructure) بحساب می آیند. در حالی که زیرساخت شبکه ها عموما و بصورت مجزا از دو راهکار سیستم های پردازشی یا Hypervisor Level Cluster و سیستم های ذخیره داده یا Storage Level Clusterها تشکیل شده است، هایپرفلکس سیسکو این دو جزء را بصورت یکپارچه در اختیار شما قرار خواهد داد.

محصولات Cisco HyperFlex

با استفاده از HyperFlex-Connect، که یک رابط گرافیکی بحساب می آید، شما میتوانید براحتی حافظه ها (Storage) را مدیریت کنید. اگرچه این مهم میتواند با استفاده از API نیز صورت پذیرد. همچنین در صورت برخوردداری از کلاستر مبتنی بر ESXi، قابلیت مدیریت حافظه ها از طریق vCenter Plugin نیز میسر خواهد بود. علاوه برموارد بالا، سیسکو Intersight که یک پلتفرم مدیریتی تحت کلود سیسکو میباشد، امکان مدیریت یکپارچه سرور HyperFlex سیسکو، سرور UCS سیسکو و راهکارهای دیتاسنتر از قبیل Pure و NetApp Storage را دراختیار شما میگذارد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس سیسکو اینجا کلیک کنید

انواع مدل HyperFlex سیسکو

سرورهای یکپارچه HyperFlex سیسکو
لایسنس سیسکو Hyperflex

 

سرورهای یکپارچه HyperFlex سیسکو در مدل های گوناگونی موجود میباشد و مشتریان میتوانند با خریداری آنها از قابلیت های بی نظیر آن بهره – مند گردند.

در این خانواده محصولات سیسکو HX220c M5 Node, HX220c M5 All Flash Node, and HX220c M5 All NVMe Node از 3TB حافظه و پردازنده های مقیاس پذیر Xeon اینتل پشتیبانی کرده و با در اختیار داشتن لینک های 2×40 Gigabit Ethernet میزان Latency و Loss را به حداقل خود میرسانند. همچنین این محصولات از دو اسلات PCI Express (PCIe) 3.0 slots، حافظه فلش، حافظه NVMe و هم از HDD و SSD پشتیبانی میکنند.

سیسکو Cisco HyperFlex HX240c M5 Node and HX240c M5 All Flash Node بعنوان عضو دیگری از این خانواده، از 3TB حافظه، 16 تا 32 گیگابایت DIMM، یک الی دو پردازنده Intel Xeon، 2 x 40 Gigabit Ethernet connections و تا 23 x 3.8-TB or 23 x 960-GB SSDs و 1 SAS SSD or NVMe پشتیبانی خواهند کرد.

در آخر مدل Cisco HyperFlex HX220c Edge M5 از 128GB حافظه، تا 16-, 32-, 64-, or 128-GB DIMMs، یک الی دو عدد پردازنده زنون اینتل پشتیبانی کرده و گزینه مناسبی برای شعب گوناگون بحساب می آید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه