لایسنس روتر سیسکو سری ISR

روتر سیسکو سری  ISR

لایسنس روتر سیسکو ISR
لایسنس روتر سیسکو سری ISR

 

روترها و سویچ های سیسکو به محصولاتی بی رقیبی در صنعت IT و شبکه تبدیل شده اند. یکی از محصولات پرقدرت این شرکت سری روترهای Integrated Services Routers (لایسنس روتر سیسکو سری ISR) میباشد که برای هرتجارتی و با هرابعادی قابلیت های گسترده ای برای ایجاد امنیت شبکه فراهم میکند.

سری محصولات ISR سیسکو ارتباطات قابل اطمینان و امنی را با کاهش هزینه های مصرفی فراهم میکند. روترهای ISR ویژگی های بی نظیری در بستر کلود، ارتباطات همراه، ارتباطات صوتی و تصویری و اتصال امن فراهم میسازد.

امکانات گسترده و قدرتمندی در زمینه ارتباطات صوتی و تصویری که توسط این روترها فراهم میشود، کنفرانس های تلفنی و ویدئویی امن را مهیا میسازد و همچنین با پشتیبانی از مجازی سازی و High Availability، گزینه جذابی برای طراحی شبکه بحساب می آیند. این روترهای مقیاس پذیر که در بزرگترین شکل خود 3RU فضای رک را اشغال میکنند گزینه ای مناسب برای تجارت های کوچ تا بزرگ بشمار می آیند.

برای کسب اطلاع بیش تر در خصوص محصولات  لایسنس روتر سیسکو اینجا کلیک کنید.

 

این روترها با پشتیبانی از VPN زیرساختی مناسب برای secure cloud computing را ایجاد میکنند که به سازمان ها اجازه میدهد مناسبات امنیتی را برای ارتباطات بین دیتاسنترها رعایت کنند. همچنین سری روترهای ISR با پشتیبانی از ارتباطات امن، شرایط کار در خانه را برای کاربران راحت تر مینماید.

این روترها انتخاب خوبی برای شعبه های مختلف سازمان که زیرساخت امنی برای تجهیزات collaborative خود نیاز دارند گزینه مناسبی است.

مدل های مختلف روتر سری ISR:

  • سری روتر سیسکو ISR 800
  • سری روتر سیسکو ISR 900
  • سری روتر سیسکو ISR 1000
  • سری روتر سیسکو ISR 2000
  • سری روتر سیسکو ISR 4000
  • سری روتر سیسکو ISRG2

لایسنس روتر ISR سیسکو 

تمامی امکانات و قابلیت های روتر های ISR سیسکو، با خریداری اسمارت لایسنس روتر ISR سیسکو بوسیله اسمارت اکانت فرد و یا سازمان و با ارتباط دستگاه از طریق اینترنت به وبسایت مدیریت لایسنس سیسکو میتوانید روتر ISR خود را در این وبسایت رجیستر نمایید. همچنین لایستنس PLR روتر ISR سیسکو برای اکثر مدل های روتر های ISR این شرکت و بمنظور فعالسازی تمامی قابلیت های این دستگاه ها و بدون نیاز به انیترنت و برای همیشه قابل استفاده میباشد.  

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کمک به موسسه خیریه