لایسنس روتر سیسکو سری ISR

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 06 اکتبر 2019

جهت اطلاع از جزئیات لایسنس روترهای سیسکو سری ISR کلیک کنید: لایسنس روترهای سیسکو سری ISR

در شبکه های گسترده مبتنی بر IT مانند اینترنت، روتر دستگاهی است که بهترین راه را جهت ارسال یک بسته اطلاعاتی به مقصد تعیین می کند. روتر یک دستگاه لایه ۳ می باشد یعنی در واقع در مدل OSI در لایه ۳ یا همان شبکه کار می کند. به این صورت که دو یا چند شبکه محلی که از هم جدا بوده و سیستم آدرس دهیIP متفاوتی دارند را به بهم اتصال داده و بین آنها مسیریابی می کند.

در حقیقت می توان گفت روترها در شبکه نقش Geteway را دارند و به همین دلیل packet ها برای انتقال از یک شبکه به شبکه دیگر باید از روتر یا Geteway شبکه عبور کنند و اینجاست که اهمیت عمل مسیر یابی مشخص می شود. البته قابل ذکر است که روترها و بخصوص روترهای سیسکو با گذشت زمان پیشرفت کرده و امکانات امنیتی زیادی به آنها اضافه شده است.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

ویژگی های روترهای سری ISR سیسکو

سرویس Cisco ISR محاسبات ایمن ابری (secure cloud computing) را از طریق VPN خود تسهیل می کند که با این کار به شرکت شما اجازه می دهد تا برای انتقال داده از مقررات امنیتی پیروی کند. ISR همچنین یک پلتفرم تلفن همراه ایمن را فراهم می کند که به شما این امکان را می دهد از طریق تلفن های هوشمند متصل شوید و از زیرساخت های امنیتی سیسکو استفاده کنید و از یک اتصال ایمن برای صدا، ایمیل و سایر موارد استفاده کنید. سرانجام، ISR های سیسکو از راه دور ارتباطی ایمن برقرار می کنند و کار را در خانه آسانتر می کنند.

برخی از ماژول های روتر سری ISR:

ماژول Cisco content engine: برای این است که با اتصال یک هارد دیسک به آن،‌ بتواند نقش Cash Server را برای ما بازی کند.

ماژول NAM :Cisco Network Analysis Module برای کنترل ترافیک است.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.


لایسنس روترهای سیسکو سری ISR

برای آشنایی با مدل های مختلف روتر سیسکو سری ISR از لیست زیر استفاده کنید. جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.