لایسنس روتر سیسکو ISR 1000

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس روتر سیسکو ISR 1000 کلیک کنید

روتر سیسکو ISR 1000

لایسنس روتر سیسکو ISR 1000

لایسنس روتر سیسکو ISR 1000

 

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco 1000 Series Integrated Services Routers(ISR1000) آشنا کنیم.

با استفاده از این روترها می توانید دسترسی به اینترنت، امنیت پیشرفته و خدمات بی سیم را در یک دستگاه دریافت کنید. روترهای خدمات یکپارچه سری Cisco 1000 Series (ISR) روترهایی با کارایی بالا هستند که به راحتی قابل استفاده و مدیریت هستند. کوچک و در عین حال قدرتمند، آنها broadband با امنیت بالا، Metro Ethernet و اتصال LAN بی سیم را ارائه می دهند.

ISR های سری 1000 سیسکو(لایسنس سیسکو) برای استقرار به عنوان تجهیزات مکانی مشتری (CPE) در شعب شرکت، در محیط های ارائه دهنده خدمات و موارد استفاده M2M مناسب هستند.


برای مشاهده قیمت لایسنس روتر سیسکو ISR اینجا کلیک کنید

ویژگی ها و قابلیت های روترهای ISR 1000

شبکه سازی مبتنی بر هدف

 

با استفاده از روترهای ISR1000، WAN خود را از یک داشبورد واحد، مدیریت و راه اندازی کنید. دسترسی بسیار ایمن و مستقیم به اینترنت در شعبه و بهینه سازی تجربه کاربر با Cisco SD-WAN.

امنیت یکپارچه کلاس سازمانی

با استفاده از روترهای ISR1000 (لایسنس روتر سیسکو ISR 1000)،امنیت کلاس سازمانی و WAN را تامین کنید. Cisco Umbrella ، تجزیه و تحلیل رمزگذاری شده و دفاع پیشرفته از تهدید ، رمزگذاری با کارایی بالا ، VPN ، فایروال و فیلتر URL را ارائه می دهند.

مدیریت و استقرار آسان

با استفاده از روترهای ISR1000،از یک سیستم عامل برای ثبات و دید در کلیه شعب و سایتهای از راه دور استفاده کنید.1000  Series اولین روتر پیکربندی ثابت با نرم افزار IOS XE قابل اعتماد سیسکو است.

اتصال نسل بعدی

افزایش قابلیت تحرک و گزینه های WAN و LAN نسل بعدی. دسترسی به اترنت ، DSL ، 4G LTE Advanced و Wi-Fi 802.11ac. سری 1000 برای استفاده به عنوان تجهیزات محل مشتری ایده آل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه