لایسنس روتر سیسکو سری ISR 4000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 04 سپتامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ISR 4000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ISR 4000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco Router ISR 4000 آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

از اجزای مهم در ارتباطات WAN یک سازمان می توان به روترها اشاره کرد. در حقیقت ارتباطات WAN مانند خطوط اینترنتی، خطوط MPLS و خطوط اینترانت به روتر متصل شده و سپس به شبکه وارد می شود. روترها بیشتر در لبه یا edge شبکه قرار گرفته و نقش مهمی در امنیت شبکه ایفا می کند.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ISR 4000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

مشخصات روترهای سری Cisco 4000

  • قابلیتهای جدید روترهای سیسکو روی خطوط WAN که به SDWAN شهرت دارند بر روی این سری از روترها وجود دارد.
  • معرفی IWAN یا Intelligent WAN: راهکار IWAN مجموعه ای از قابلیتهایی است که مدیریت ترافیک و امنیت را روی خطوط WAN برای شرکت ها و سازمانها ارائه می دهد. کاهش هزینه های مربوط به اجاره خطوط WAN و توسعه شبکه MPLS VPN از دیگر مزایای IWAN به حساب می آید.
  • پشتیبانی از DMVPN- Dynamic Multipoint VPN که قابلیتی جذاب در سیستم عامل IOS سیسکو بوده که برای پیاده سازی یک نوع IPSEC VPN بکار می رود که در آن یک معماری مرکزی برای ارتباطات vpn شعب شرکتها و یا کارکنان به هم وجود دارد. در این راهکار همه شعب یا دفاتر سازمان روی خطوط WAN و اینترنت بصورت همزمان بدون وجود پیچیدگی های معمول در پیاده سازی بهم دسترسی خواهند داشت.
  • پشتیبانی از zone-based firewall یا ZFW که یک مدل جدید در کانفیگ فایروال می باشد.
  • قابلیت پیاده سازی VOIP به وسیله روتر سری Cisco 4000 بوسیله قابلیت CME) Cisco Communications Express) وجود دارد.
  • دارای چیپ سخت افزاری اختصاصی برای پردازش اطلاعات مربوط به IPSEC VPN

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.