لایسنس روتر سیسکو سری ISR 900

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 06 اکتبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ISR 900 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ISR 900

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco 900 Series Integrated Services Routers –ISR 900 آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

روترهای خدمات یکپارچه سری Cisco 900 -ISR دسترسی به اینترنت، امنیت جامع و خدمات بی سیم را در یک دستگاه با کارآیی بالا و با قابلیت اجرا و بهبود مدیریت آسان می کند. آنها به خوبی مناسب تجهیزات استقرار مشتری (CPE) در دفاتر شعب کوچک و در محیط های ارائه دهنده خدمات هستند.

بررسی اجمالی محصولات روترهای ISR 900:

ISR های سری Cisco 900 امنیت و دفاع یکپارچه ای را ارائه می دهند و از شبکه ها در برابر آسیب پذیری ها و حملات اینترنتی شناخته شده و جدید محافظت می کنند. این روترهای پیکربندی قدرتمند، broadband و Metro Ethernet و اتصال بی سیم LTE WAN را فراهم می کنند. ISR های سری Cisco 900 با یک سوئیچ با مدیریت 4 پورت همراه هستند که پورت های LAN را برای اتصال چندین دستگاه فراهم می کنند.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای ISR 900 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

ویژگی ها و قابلیت های روترهای ISR 900:

اتصال پیشرفته

گزینه های اتصال چندگانه، مانند Gigabit Ethernet ،LTE ،ADSL و VDSL، کاربران را حتی در حین قطع برق متصل می کند.

عملکرد کلاس سازمانی

مجوز ارتقاء پذیر، با رشد شما دارای دستگاه ها و موارد بیشتری است که به برنامه های شبکه و ابر وصل می شوند.

امنیت یکپارچه

سری ISR 900 از امنیت VPN و Firewall با کارایی بالا برای محافظت از کاربران در برابر حملات شناخته شده و جدید اینترنت استفاده می کند.

تهیه آسان

طراحی کم حجم و بدون فن باعث می شود این سریال از هر مکانی در خانه یا محل کارتان آسان باشد. Cisco IOS و Cisco Configuration Professional Express تهیه و مدیریت شبکه شما را ساده می کند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.