لایسنس روتر سیسکو ISR 900

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس روتر سیسکو ISR 900 کلیک کنید

معرفی روتر سیسکو ISR 900

لایسنس روتر سیسکو ISR 900

                                          لایسنس روتر سیسکو ISR 900

 

روتر ISR 900 سیسکو سرویس های WAN، سویچینگ و امنیت را در یک پلتفرم کوچک با هم ادغام میکند. این روتر که مناسب کسب و کارهایی با ابعاد کوچک تا متوسط است، امنیت و ارتباطات پیشرفته بواسطه قابلیت های ضد تهدیدات، ارتباطات امن Broadband و Metro Ethernet و Ethernet WAN Services را ایجاد مینماید. علاوه بر این،  این دستگاه با بهره گیری از مدیریت متمرکز و از راه دور از طریق پلتفرم تحت وب و CLI برروی Cisco IOS قابلیت نظارت جامع و کنترل شبکه را در اختیار مدیران قرار میدهد.

ویژگی های روتر سیسکو ISR 900

  • پشتیبانی از High Availability
  • پشتیبانی از Redundant WAN connections for failover protection and load balancing
  • پشتیبانی از VRRP, HSRP and MHSRP
  • قابلیت هماهنگ شدن با application inspection firewall
  • پشتیبانی از Da Data privacy through high-speed IP Security (IPsec) Triple Data Encryption Standard (3DES) and Advanced Encryption Standard (AES) encryption
  • پشتیبانی از Enforced security policy with intrusion prevention
  • پشتیبانی از FlexVPN
  • پشتیبانی از Quality of Service (QoS)
  • پشتیبانی از Smart licensing
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تجهیزات سیسکو اینجا کلیک کنید

مدل ها :

روتر سیسکو ISR 921 : این روتر دارای 4 پورت LAN و 2 پورت GE WAN میباشد. همچنین از 1GB DRAM ، 2GB Flash و پاور مازول داخلی برخوردار است.

روتر سیسکو ISR 926 و ISR 927: این روترها نیز دارای 4 پورت LAN و پورت GE WAN میباشد. همچنین از 1GB DRAM ، 2GB Flash و پاور مازول داخلی برخوردار است. علاوه بر اینها از تکنولوژی های VDSL2 و ADSL2/2+ نیز پشتیبانی میکنند.

روتر سیسکو ISR 931: این روتر دارای 4 پورت LAN و 2 پورت GE WAN میباشد. همچنین از 1GB DRAM ، 2GB Flash و پاور مازول داخلی برخوردار است.

 

اسمارت لایسنس روتر سیسکو ISR 900

لایسنس روتر سیسکو ISR 900 نیز با معرفی شیوه اسمارت لایسنس سیسکو، از حالت سنتی به جدید تغییر پیدا کرده است. برای این امر لایسنس مربوطه برای فعالسازی دستگاه باید توسط Smart Account فرد و یا سازمان و از طریق وبسایت CSSM سیسکو خریداری شود. سپس ویژگی های مورد نظر دستگاه با ارتباط با این وبسایت و از طریق اینترنت فعال میگردد. همچنین برای محیط هایی که توانایی دسترسی به اینترنت برای دستگاه ها مهیا نمیباشد، بوسیله لایسنس PLR روتر سیسکو ISR 900 میتوان تمامی قابلیت های دستگاه را برای همیشه فعال نمود.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه