لایسنس روتر سیسکو ISR G2

لایسنس روتر سیسکو ISR G2
لایسنس روتر سیسکو سری ISR

لایسنس روتر سیسکو ISR G2

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco Integrated Service Routers Generation 2(ISR G2) آشنا کنیم.

ISR G2 نسل دوم روتر خدمات یکپارچه (ISR)  از Cisco Systems

طبق گفته سیسکو، لایسنس روتر سیسکو ISR G2 برای تأمین نیاز دفاتر شعب به استفاده از خدمات ویدئو کنفرانس و مجازی سازی و حمل و نقل انواع دیگر رسانه ها از طریق شبکه گسترده  (WAN) ساخته شده اند. از ویژگی های جدید Cisco ISR G2 می توان به پخش ویدئو و پشتیبانی از خدمات درخواستی اشاره کرد. فرآیندهای استقرار و نگهداری، ساده شده و عملکرد شبکه و مدیریت انرژی نسبت به نسل قبلی روترها بهبود یافته است.

Cisco Integrated Service Routers Generation2(ISR G2) با ادغام چندین سرویس شبکه در یک بستر واحد و ارائه خدماتی که قبلاً برای اجرای سخت افزار اضافی به آن نیاز داشتند، در محدوده ” branch office routers” سیسکو بهبود می یابد.

Cisco ISR G2 در سال 2009 راه اندازی شد و بخشی از سیستم معماری شبکه بی سیم سیسکو است.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *