لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9100

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9100 کلیک کنید

سوئیچ MDS 9100 سیسکو

لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9100
لایسنس سوئیچ سیسکو سری MDS

 

سوئیچ MDS 9100 سیسکو جزو نسل جدید سوئیچ های Fibre Channel بحساب می آید که ارتباطات سریع بین سرورها و بخش مرکزی SAN را در بستر Fibre Channel فراهم میسازد. سری MDS 9100 یک مجموعه کامل از ویژگی های هوشمند را بر روی پلتفرم سوئیچینگ مقرون به صرفه و اندازه کوچک ، عملکرد عالی، سهولت مدیریت و با قابلیت اتصال به زیرساخت های کوچک و متوسط Storage، و قابلیت هماهنگ شدن با سیسکو MDS 9500 Series Multilayer Directors و سیسکوMDS 9200 Series Multilayer Fabric Switches  برای دیتاسنتر هایی با ابعاد های بزرگ ارائه نموده است.این سوئیچ ها با بکارگیری Cisco Intelligent Networking استانداردهای موجود در شبکه های Fibre Channel را در شبکه های کوچک تا متوسط و دیتاسنترهای آنها ارتقا میبخشند. این دستگاه در مدل هایی با 20 و 40 پورت، با ارائه Scalability،  Availability ، امنیت و مدیریت راحت برای محیط ها و شبکه های Storage یک انتخاب مفید و با کم ترین هزینه ممکن بحساب می آیند. این سوئیچ ها از سیستم عامل NX-OS سیسکو قدرت میگیرند که قابل برنامه ریزی برای ایجاد Automation در سطح شبکه میباشد.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص محصولات سیسکو اینجا کلیک کنید

مدل ها و ویژگی ها:

سوئیچ MDS 9120 سیکسو: این سوئیچ چندلایه با اندازه 1-RU و با بهره گیری از 20 پورت با سرعت 4Gbps زیرساختی ایده آل و راحت برای شبکه بحساب می آید.

سوئیچ MDS 9124 سیکسو: این مدل از سوئیچ چندلایه سیسکو با اندازه 1-RU از 24 پورت auto-sensing Fiber Channel  با سرعت 1/2/4 گیگابیت پشتیبانی میکند. 

سوئیچ MDS 9134 سیکسو: این مدل از سوئیچ چندلایه سیسکو با اندازه 1-RU از 24 پورت auto-sensing Fiber Channel  با سرعت 1/2/4 گیگابیت پشتیبانی میکند.  همچنین در این سویچ 8 پورت دیگر با سرعت 4Gbps و یا 2 پورت با سرعت 10Gbps میتوانند فعال شوند.

سوئیچ MDS 9140 سیکسو: این مدل از سوئیچ چندلایه سیسکو با اندازه 1-RU از 40 پورت با سرعت 4 گیگابیت پشتیبانی میکند.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه