لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9200

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 20 نوامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9200 اینجا را کلیک کنید.

لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9200

سوئیچ های MDS کمپانی سیسکو که سوئیچ های سری 9000 سیسکو می باشند ویژه شبکه های SAN بوده و در Data Centerهای امروزی که مجازی سازی در آنها پیاده سازی شده و نیاز به یک storage مرکزی که تحت عنوان shared storage شناخته می شود الزامی می باشد. به این سوئیچ ها Fabric Switch نیز گفته می شود و در داکیومنت های سیسکو با این نام شناخته می شوند. پورت های فابریک سوئیچ ها همگی فیبر نوری بوده و از سرعت های بالای فیبرنوری تا 32Gbps در صورت نصب ماژول SFP صحیح پشتیبانی می کند. در معماری شبکه های SAN اتصالات فیبر نوری روی سوئیچهای MDS برای اتصال به HBA آداپتورهای سرورهای فیزیکی و همچنین پورتهای فیبر ذخیره ساز مرکزی یا Storage مرکزی استفاده می شود. سیستم عامل سوئیچ های سری MDS سیسکو NX-OS بوده که نسل جدید سیستم عامل سوئیچ های دیتاسنتری سیسکو به حساب می آید.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

بی شک محبوب ترین محصول این شرکت که از سال های گذشته تا امروز مورد استفاده همه شرکتها و سازمانها بوده سوئیچ های شبکه سیسکو می باشد. این سوئیچ ها با پایداری بالا، قدرت پردازشی مناسب و قابلت های خوب نرم افزاری خود که وابسته به سیستم عامل انحصاری سیسکو (IOS ) می باشد در انواع مدل های 2960 و 3750 موجود بوده و مدل های جدیدتر آن با قابلتهای پیشرفته تر ارائه گردیده اند.

سوئیچ های سری MDS مدل های مختلفی دارند، که شامل موارد زیر می باشد:

  • 9700
  • 9300
  • 9200
  • 9100
MDS 9200

در ادامه به بررسی اجمالی مدل MDS 9200 خواهیم پرداخت. سوییچ سیسکو سری MDS 9200 Multilayer برای ساختن شبکه های مهم منطقه ای ذخیره سازی مؤثر (SAN) که در آنها مقیاس پذیری، قابلیت چند لایه، انعطاف پذیری، امنیت قوی و سهولت مدیریت، ضروری است، طراحی شده است. طراحی ماژولار سیسکو MDS 9200 توانایی پشتیبانی از ماژول سوئیچینگ یا سرویس Cisco MDS 9000 Family را داراست. ماژول های موجود در حال حاضر شامل موارد زیر می باشند:

  • ماژول های سوئیچینگ فیبر کانال 2 پورت 16 و 32 پورت.
  • ماژول سرویس IP با پشتیبانی از iSCSI و FCIP در پورت های گیگابیت اترنت.
  • ماژول سرویس چند پروتکل پشتیبانی از 14 پورت کانال فیبر کانال 2 گیگابیتی و iSCSI و FCIP در دو پورت گیگابیت اترنت.
  • ماژول سرویس پیشرفته خدمات و ماژول خدمات Caching پشتیبانی از برنامه های کاربردی میزبانی یکپارچه شبکه.

با توجه به نیاز به امنیت هویت در شبکه های ذخیره سازی، سیسکو MDS 9200 را چارچوب امنیتی گسترده ای برای محافظت از اطلاعات بسیار حساس از شبکه های سازمانی امروز ارائه می دهد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.