لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9300

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 20 نوامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9300 اینجا را کلیک کنید.

لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9300

شرکت سیسکو با معرفی سوئیچ‌های سری MDS در شبکه و محیط‌ های مبتنی بر SAN ثابت نمود که این حوزه قابلیت توسعه دارد و این شرکت برای توسعه این حوزه در تلاش است. کمپانی سیسکو اخیرا سوئیچ‌های سری MDS جدید سیسکو 32G MDS FC-NVMe معرفی کرد؛ همچنین این شرکت بروز رسانی جدید برای MDS Diagnostics Suite عرضه کرد و ویژگی های ساده سازی مدیریتی جدید SAN را در DCNM 11.0 ارائه کرده است. ویژگی ها و راه حل های جدید ارائه شده توسط این شرکت جهت افزایش عملکرد شبکه ذخیره سازی، پایداری و کاهش هزینه ها ارائه شده اند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نیاز های ذخیره سازی و ارتباطی بصورت غیرقابل وصفی در حال رشد هستند و این نیاز ها روز به روز شبکه و ویژگی های جدیدی را تقاضا می کنند. اگر شبکه ی ذخیره سازی عملکرد خوبی نداشته باشد و آمادگی لازم را نداشته باشد، داشتن NVMe های بر روی سیستم های قدرتمند نیاز ها را مرتفع نمی سازد. پیشنهاد جدید سیسکو برای کمک به مرتفع سازی این قبیل مشکلات استفاده از این دستگاه های جدید می باشد. به بیان دیگر سوئیچ های MDS کمپانی سیسکو که سوئیچ های سری 9000 سیسکو می باشند ویژه شبکه های SAN بوده و در Data Centerهای امروزی که مجازی سازی در آنها پیاده سازی شده و نیاز به یک storage مرکزی که تحت عنوان shared storage شناخته می شود الزامی می باشد. به این سوئیچ ها Fabric Switch نیز گفته می شود و در داکیومنت های سیسکو با این نام شناخته می شوند.

پورت های فابریک سوئیچ ها همگی فیبر نوری بوده و از سرعت های بالای فیبرنوری تا 32Gbps در صورت نصب ماژول SFP صحیح پشتیبانی می کند. در معماری شبکه های SAN اتصالات فیبر نوری روی سوئیچهای MDS برای اتصال به HBA آداپتورهای سرورهای فیزیکی و همچنین پورتهای فیبر ذخیره ساز مرکزی یا Storage مرکزی استفاده می شود. سیستم عامل سوئیچ های سری MDS سیسکو NX-OS بوده که نسل جدید سیستم عامل سوئیچ های دیتاسنتری سیسکو به حساب می آید.

این سوئیچ ها با پایداری بالا، قدرت پردازشی مناسب و قابلت های خوب نرم افزاری خود که وابسته به سیستم عامل انحصاری سیسکو (IOS) می باشد در انواع مدل های 2960 و 3750 موجود بوده و مدل های جدیدتر آن با قابلتهای پیشرفته تر ارائه گردیده اند.

سوئیچ های سری MDS مدل های مختلفی دارند، که شامل موارد زیر می باشد:

  • 9700
  • 9300
  • 9200
  • 9100
لایسنس سوئیچ سیسکو MDS 9300

در ادامه به بررسی اجمالی مدل MDS 9300خواهیم پرداخت. ویژگی های این سری از سوئیچ های سیسکو شامل موارد زیر می باشد:

• سرعت بالا
با بهره بردن از این سوئیچ میزبان و دستگاههای ذخیره سازی جدید را که وارد یک SAN می شوند را ردیابی کنید و بدون نیاز به پیکربندی منطقه دستی ، آنها را به طور اتوماتیک منطقه بندی کنید.

• دید و آگاهی بالا
با استفاده از MDS 9300 عیب یابی از طریق telemetry یکپارچه انجام می شود. برای شناسایی مواردی که می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد، بارهای کاری را می توانید نظارت کنید.

• مقرون به صرفه
شما می توانید ویژگی های سازمانی با هزینه بهینه شده را در یک فاکتور فرم ثابت دریافت کنید. این سری دارای کلیه ویژگی های عملکردی است که با کارآیی ماژولار در سطح بالا وجود دارد.

• عملکرد خوب
این محصول در تمام شرایط ترافیکی عملکرد و پایداری خوبی را فراهم می کند.

مدل های سوئیچ سیسکو سری MDS 9300:

  • Cisco MDS 9396S 16G Multilayer Fabric Switch
  • Cisco MDS 9396T 32-Gbps 96-Port Fibre Channel Switch

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.