لایسنس روتر سیسکو NCS 2000

لایسنس روتر سیسکو NCS 2000

 

روتر NCS 2000 از سری روترهای سیسکو Network Convergence System فرایندهای شبکه را راحتتر، هزینه های شبکه را کمتر میکند و بازدهی طراحی شبکه را بهبود میبخشد. این روترها موجب چابکی و و مقیاس پذیری شبکه های پیشرفته برای راه اندازی بستر Metro Ethernet و Dense wavelength-division multiplexing (DWDM) میشود.

در فناوری DWDM برای رفع محدودیت پهنای باند و فراهم کردن سرویس های چندگانه روی یک شبکه، با استفاده از فناوری مالتی پلکس تقسیم طول موج بیش از یک طول موج در یک فیبر، مالتی پلکس میگردد. روتر NCS 2000 سیسکو با بهره گیری از قابلیت nLight reconfigurable optical add/drop multiplexer (ROADM) گزینه مناسبی بمنظور پیاده سازی شبکه های DWDM برای ISP ها، ارگان های دولتی و سازمان های پیشرفته بحساب می آیند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس روتر سیسکو NCS اینجا کلیک کنید.

مدل ها و قابلیت ها

روتر سیسکو NCS 2002 : این روتر با اندازه 2RU دارای 3 اسلات بمنظور نصب Line Card های مختلف، 1 عدد پاور ماژول AC یا DC و 1 سینی فن میباشد و تا 400Gbps ظرفیت میکند.

لایسنس روتر سیسکو NCS 2000
لایسنس روتر سیسکو NCS 2000

 

روتر سیسکو NCS 2006 : این روتر با اندازه 6RU دارای 8 اسلات برای نصب Line Card های مختلف، 2 پاور ماژول برای فراهم سازی Redundancy و 1 سینی فن میباشد و همچنین تا 1.2Gbps ظرفیت را پشتیبانی میکند.

روتر سیسکو NCS 2006

 

روتر سیسکو NCS 2015 : این روتر با اندازه 14RU شامل 17 اسلات برای نصب Service Cardهای مختلف ، 4 پاور ماژول AC یا DC برای فراهم سازی Redundancy و یک سینی فن میباشد. همچنین این محصول تا 2.8Tbps ظرفیت را پشتیبانی میکند. 

روتر سیسکو NCS 2015

لایسنس روتر سیسکو NCS 2000

لایسنس روتر NCS 2000 سیسکو فقط بصورت لایسنس سنتی و کلاسیک سیسکو یا لایسنس Right to use سیسکو قابل استفاده میباشد و مشتریان این محصولات برای فعال سازی تمامی ویژگی های آن باید با سفارش و تهیه لایسنس های Product Activation Key و یا PAK اقدام به رجیستر کردن این محصول نمایند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه