لایسنس روتر سیسکو NCS 4000

روتر سیسکو NCS 4000

لایسنس روتر سیسکو NCS 4000
لایسنس روتر سیسکو NCS 4000

 

روتر NCS 4000 سیسکو که از سری روترهای Cisco Network Convergence System میباشد گزینه مناسبی برای شبکه های پیشرفته سازمان های بزرگ و یا ISP ها میباشد تا بتوانند قابلیت هایی از قبیل MPLS ، Label Switch Router (LSR) ،Dense wavelength-division multiplexing (DWDM) ، که برای رفع محدودیت پهنای باند و فراهم کردن سرویس های چندگانه روی یک شبکه با استفاده از فناوری مالتی پلکس تقسیم طول در یک فیبر استفاده میگردد، تکنولوژی Optical Transport Network (OTN) ، به منظور افزایش ظرفیت حمل شبکه های چند سرویسی برپایه اترنت، بهره مند شوند.

 

مدل ها و قابلیت ها

روتر NCS 4009 سیسکو: این سری از روتر NCS Cisco با پشتیبانی از قابلیت های DWDM و OTN در شبکه های Metro تا 3.6Tbps ظرفیت را پشتیبانی میکند و شامل 2 عدد route processor ، 4 عدد fabric cards ، 9 عدد line cards ، 1 عدد ECU ، 2 عدد پاور ماژول و 1 سینی فن در ابعاد 15RU میباشد.

روتر NCS 4016 سیسکو: این سری از روتر NCS Cisco با پشتیبانی از قابلیت های DWDM و OTN در شبکه های Metro تا 6.4Tbps ظرفیت را پشتیبانی میکند و شامل 2 عدد route processor ، 4 عدد fabric cards ، 16 عدد line cards ، 1 عدد ECU ، 2 عدد پاور ماژول و 2 سینی فن در ابعاد 24RU میباشد.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات لایسنس سیسکو و لایسنس روتر سیسکو NCS اینجا کلیک کنید

لایسنس روتر سیسکو NCS 4000

لایسنس روتر سیسکو NCS 4000 را به دو روش سنتی و اسمارت میتوان برروی این محصولات اعمال کرد. مشتریان در روش سنتی میتوانند با استفاده از لایسنس های PAK سیسکو و در روش اسمارت، با اتصال دستگاه خود به وبسایت مدیریت هوشمند محصولات سیسکو و یا Cisco Smart Software Management ، تمامی قابلیت های این سری از روترهای Cisco Network Convergence System را فعال نمایند. همچنین در روش اسمارت لایسنس ، مانیتور، مدیریت و جابجایی لایسنس ها توسط پلتفرم متمرکز اسمارت لایسنس سیسکو برای ادمین ها فراهم شده است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه