لایسنس روتر سیسکو NCS 500

روتر سیسکو NCS 500

لایسنس روتر سیسکو NCS 500
لایسنس روتر سیسکو NCS 500

 

امروزه با توجه به رشد بی سابقه استفاده از اینترنت 5G ، اینترنت اشیا و سرویس های ابری ، نیازمند اعمال تغییرات پرسرعتی در لایه های مختلف شبکه هستیم تا الگوی انتقال داده ها را، بین نقاط و موقعیت های مختلف ، انعطاف پذیرتر و امن تر بگردانیم تا از تهدیدات امنیتی پیشرفته جلوگیری کنیم. در این راستا شناخت راهکارهای و محصولات جدید سیسکو برای لایه Access کمک شایانی خواهد کرد.

سری روترهای NCS 500 سیسکو با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها از قبیل packet-based front haul باعث ارتقای کیفیت انتقال دیتا در شبکه های Carrier Ethernet شده و ارتباط مابین شعبات مختلف سازمان های پیشرفته میشود و حتی در محیط ها و شرایط سخت و پرخطر انتخاب معقولی بحساب میاید.

NCS 500 License
لایسنس روتر سیسکو NCS 500

 

همچنین با بهره گیری از ویژگی های سیستم عامل قدرتمند و ارتقا یافته Cisco IOS XR7 ، از قبیل بوت شدن سریع دستگاه و احراز هویت بدون وقفه ( Zero-touch Provisioning ) قابلیت های شبکه و رشد ظرفیت شبکه را ، با استفاده از تکنولوژی های Segment routing و EVPN ) بهبود میبخشد.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس روتر سیسکو NCS اینجا کلیک کنید

مدل ها و ویژگی ها

روتر سیسکو NCS 520 یک روتر با ابعاد کوچک و سایز 1RU ( Rack Unit ) میباشد که قابلیت های لایه 2 و لایه 3 را پشتیبانی میکند و برای شبکه شعب و دفاتر با ابعاد کوچک تا متوسط مناسب است.

روتر سیسکو NCS 540 یک روتر با ابعاد کوچک و سایز 1RU ( Rack Unit ) میباشد که 24 پورت با سرعت 10GE ، 8 پورت با سرعت 25GE و 2 پورت با سرعت 100GE را فراهم میکند.

روتر سیسکو NCS 560 یک روتر مازولار و با قابلیت برنامه ریزی میباشد که عموما برای استفاده در لایه Aggregation کاربرد دارد و با کمترین هزینه قابلیت های فوق العاده ای را فراهم میکند. این روتر در دو سایز 4RU و 6RU موجود میباشد و طیف وسیعی از پورت ها با سرعت های 1 ، 10 ، 40 ، 100GE را پشتیبانی میکند.

Cisco NCS
لایسنس روتر سیسکو NCS 500

 

لایسنس روتر سیسکو NCS 500

لایسنس روتر سیسکو NCS 500 هم بصورت کلاسیک و هم با استفاده از قابلیت اسمارت لایسنس سیسکو قابل تهیه میباشد. در روش اسمارت لایسنس سیسکو ، تمامی ویژگی های محصولات پس از ارتباط با وبسایت مدیریت هوشمند نرم افزارهای سیسکو ( CSSM ) و بوسیله لایسنس خریداری شده فعال میگردد. این روش موجب مدیریت راحت تر لایسنس ها و مانیتور کردن و جابجایی آنها در بستر شبکه میگردد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه