لایسنس روتر سیسکو NCS 6000

فهرست مطالب

روتر سیسکو NCS 6000

لایسنس روتر سیسکو NCS 6000
لایسنس روتر سیسکو NCS 6000

 

روتر NCS 6000 سیسکو از سری روترهای Network Convergence System میباشد که به منظور فراهم کردن قدرت عملیاتی ، پورت های گسترده در شاسی متمرکز و هوشمندی در انتقال داده ها، برای شبکه های پیشرفته مانند ISP ها طراحی شده است.

بهره گیری از سیستم عامل های پرقدرت سیسکو IOS XR باعث شده تا روترهای NCS 6000 از برنامه نویسی و مجازی سازی برای ارتقای عملکرد اپلیکیشن ها مختلف پشتیبانی کنند و که حاصل این ویژگی افزایش سرعت و کاهش هزینه ها در بستر شبکه میباشد.

این سری از روترها با در اختیار داشتن تراشه جدید 40 نانومتری ASIC با ظرفیت 200Gbps که شامل بیش از 4B ترانزیستور میشود، عملکرد فوق العاده ای را در شبکه بنمایش میگذارد.

 

NCS 6000
لایسنس روتر سیسکو NCS 6000

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس روتر سیسکو NCS اینجا کلیک کنید.

در روتر NCS 6000 سیسکو هر لاین کارت قابلیت انتقال تا 1Tbps را دارا میباشد. این لاین کارت ها به منظور افزایش مقیاس پذیری این روترها طراحی شده اند و با کمترین هزینه ، بیش ترین بازدهی را برای آنها به ارمغان میاورند. همچنین روتر NCS 6000 سیسکو با بهره گیری از ماژول های CPAK که با اندازه ای معادل 75 درصد کوچکتر از بقیه ماژول ها و با مصرف کمتر، میتوانند تا 100GbE را درون شبکه مهیا کنند.

روتر NCS 6008 سیسکو

این روتر دارای شاسی ایستاده میباشد و تا 8 اسلات درون هر شاسی را شامل میشود که درصورت بکارگیری تمامی آنها، بازای هرشاسی، تا 16Tbps ظرفیت را پشتیبانی میکند. هر لاین کارت این روتر تا 2Tbps پهنای باند را در شبکه، با استفاده از پورت های 10 تا 100 گیگابیت اترنت، مهیا میکند.

لایسنس روتر سیسکو NCS 6000

در حال حاضر تنها لایسنس های سنتی برای این سری روترهای سیسکو پشتیبانی میشوند. لایسنس روتر سیسکو NCS 6000 را میتوان بصورت فایل Product Activation Key تهیه کرد و پس از وارد کردن سریال آن برروی دستگاه، از تمامی ویژگی های آن استفاده نمود.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه