لایسنس روتر سیسکو سری NCS

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 14 مهر 1398

جهت اطلاع از جزئیات لایسنس روترهای سیسکو سری NCS کلیک کنید: لایسنس روترهای سیسکو سری NCS

لایسنس روتر سیسکو سری NCS

در شبکه های گسترده مبتنی بر IT مانند اینترنت، روتر دستگاهی است که بهترین راه را جهت ارسال یک بسته اطلاعاتی به مقصد تعیین می کند. روتر یک دستگاه لایه ۳ می باشد یعنی در واقع در مدل OSI در لایه ۳ یا همان شبکه کار می کند. به این صورت که دو یا چند شبکه محلی که از هم جدا بوده و سیستم آدرس دهیIP متفاوتی دارند را به بهم اتصال داده و بین آنها مسیریابی می کند. در حقیقت می توان گفت روترها در شبکه نقش Geteway را دارند و به همین دلیل packet ها برای انتقال از یک شبکه به شبکه دیگر باید از روتر یا Geteway شبکه عبور کنند و اینجاست که اهمیت عمل مسیر یابی مشخص می شود. البته قابل ذکر است که روترها و بخصوص روترهای سیسکو با گذشت زمان پیشرفت کرده و امکانات امنیتی زیادی به آنها اضافه شده است.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نوآوری های سیسکو اینترنت را به مراتب فراتر از هدف اصلی خود به شبکه ای سوق داده است که بتواند خدمات صوتی، ویدئویی، cloud و تلفن همراه را کنترل کند. در حقیقت تا سال 2017 میزان ترافیک IP به 1.4 zettabytes افزایش داشت زیرا دستگاه های قابل برنامه ریزی مانند تلفن های هوشمند، تبلت ها و سنسورها یا ترافیک مبتنی بر ماشین به سرعت در حال افزایش هستند.

این بدان معنی است که مدیریت رشد پهنای باند دیگر کافی نیست و این شبکه باید به یک شبکه چندبعدی تبدیل شود که از برنامه های ویدیویی با کیفیت عالی و پشتیبانی بالا استفاده کند و خدمات جدیدی را که بصورت سفارشی ساخته شده است، مدیریت کنید. همچنین باید با کشش بالا و پایین قابل برنامه ریزی باشد، در حالی که با شبکه، مراکز داده و برنامه های امروزی یکپارچه است. شرکت سیسکو امروزه این محصول را با نام NCS به بازار عرضه می کند که مدل های مختلفی از جمله: NCS 1000 ،NCS 5000 و NCS 5500 را دارا می باشد.

این سری از محصولات شرکت سیسکو دارای قابلیت های خوبی از جمله: مجازی سازی، پهنای باند موبایلی بالا، پشتیبانی از سرویس های ویدیو و Cloud با هزینه خوب و مناسب می باشد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.


لایسنس روتر سیسکو سری NCS

برای آشنایی با مدل های مختلف روتر سیسکو سری NCS از لیست زیر استفاده کنید. جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.