لایسنس روتر سیسکو NCS 1000

لایسنس روتر سیسکو NCS 1000

روتر سیسکو NCS 1000

رشد سریع ظرفیت در دیتاسنترها نیاز به راه حل های نوین در شبکه و در مقیاس ابری(Cloud scale) را ایجاد کرده است که امکان نظارت سریع ، ساده و پیشرفته را فراهم سازد. روتر Network Convergence System 1000 و یا باختصار NCS 1000 سیسکو اولین روتر صنعت شبکه میباشد که میتواند با اندازه 1RU انتقال اطلاعات با ظرفیت 1 تا 2 ترابایت در ثانیه را پشتیبانی کند. این روتر با بهره گیری از Cisco IOS XR قابلیت هایی از جمله 250G DWDM line rate و CFP2 را فراهم میگرداند.

 

مدل ها و ویژگی ها لایسنس روتر سیسکو NCS 1000

 

روتر سیسکو NCS 1001 : این روتر با ابعاد 1RU از 3 مازول قابل اتصال پشتیبانی میکند و دارای دو Linux container (LxC)  با دو سیستم عامل 64 بیتی IOS XR مجزا با کارایی Control Plane و Admin Plane میباشد.

روتر سیسکو NCS 1002 : برای دستیابی به راندمان بهتر در دیتاسنترها به ظرفیت بیشتری برای پاسخگویی به تقاضای پهنای باند، همراه با یک ابعاد کوچک و استفاده بهینه از انرژی، نیاز می باشد. این روتر  با در اختیار گذاشتن همه این موارد و با بهره گیری از نرم افزار از Cisco nLight Silicon  برای ترکیب قابلیت Multimodalities  با soft-decision Forward Error Correction (SD FEC) استفاده می کند تا نرخ انعطاف پذیری را در مقابل میزان حداکثر عملکرد نوری معامله کند و حداکثر 2Tbps  را در ابعاد 2RU فراهم کند دارای دو Linux container (LxC)  با دو سیستم عامل 64 بیتی IOS XR مجزا با کارایی Control Plane و Admin Plane میباشد.

روتر سیسکو NCS 1004 : این روتر بصورت مکانیکی به نحوی طراحی شده است تا با کمترین اشغال فضا و انرژی، بیشترین ظرفیت لازمه را ارائه دهد. این روتر با ابعاد 2RU دارای دو منبع تغذیه AC/DC و 3 فن با قابلیت جایگزینی و Redundancy میباشد. همچنین از یک درایو SSD قابل جایگزینی و یک درایو SSD ثابت جهت ذخیره Backup و سیستم عامل های XR پشتیبانی میکند. همچنین شاسی این سوئیچ برای پشتیبانی از چهار Line-Card طراحی شده است و دارای دو Linux container (LxC)  با دو سیستم عامل 64 بیتی IOS XR مجزا با کارایی Control Plane و Admin Plane میباشد.

 

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 2

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *