لایسنس روتر سیسکو NCS 1000

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس روتر سیسکو NCS 1000 کلیک کنید

لایسنس روتر سیسکو NCS 1000

روتر سیسکو NCS 1000

رشد سریع ظرفیت در دیتاسنترها نیاز به راه حل های نوین در شبکه و در مقیاس ابری(Cloud scale) را ایجاد کرده است که امکان نظارت سریع ، ساده و پیشرفته را فراهم سازد. روتر Network Convergence System 1000 و یا باختصار NCS 1000 سیسکو اولین روتر صنعت شبکه میباشد که میتواند با اندازه 1RU انتقال اطلاعات با ظرفیت 1 تا 2 ترابایت در ثانیه را پشتیبانی کند. این روتر با بهره گیری از Cisco IOS XR قابلیت هایی از جمله 250G DWDM line rate و CFP2 را فراهم میگرداند.

 

مدل ها و ویژگی ها لایسنس روتر سیسکو NCS 1000

 

روتر سیسکو NCS 1001 : این روتر با ابعاد 1RU از 3 مازول قابل اتصال پشتیبانی میکند و دارای دو Linux container (LxC)  با دو سیستم عامل 64 بیتی IOS XR مجزا با کارایی Control Plane و Admin Plane میباشد.

برای کسب اطلاع بیش تر در خصوص محصولات لایسنس روتر سیسکو اینجا کلیک کنید

روتر سیسکو NCS 1002 : برای دستیابی به راندمان بهتر در دیتاسنترها به ظرفیت بیشتری برای پاسخگویی به تقاضای پهنای باند، همراه با یک ابعاد کوچک و استفاده بهینه از انرژی، نیاز می باشد. این روتر  با در اختیار گذاشتن همه این موارد و با بهره گیری از نرم افزار از Cisco nLight Silicon  برای ترکیب قابلیت Multimodalities  با soft-decision Forward Error Correction (SD FEC) استفاده می کند تا نرخ انعطاف پذیری را در مقابل میزان حداکثر عملکرد نوری معامله کند و حداکثر 2Tbps  را در ابعاد 2RU فراهم کند دارای دو Linux container (LxC)  با دو سیستم عامل 64 بیتی IOS XR مجزا با کارایی Control Plane و Admin Plane میباشد.

روتر سیسکو NCS 1004 : این روتر بصورت مکانیکی به نحوی طراحی شده است تا با کمترین اشغال فضا و انرژی، بیشترین ظرفیت لازمه را ارائه دهد. این روتر با ابعاد 2RU دارای دو منبع تغذیه AC/DC و 3 فن با قابلیت جایگزینی و Redundancy میباشد. همچنین از یک درایو SSD قابل جایگزینی و یک درایو SSD ثابت جهت ذخیره Backup و سیستم عامل های XR پشتیبانی میکند. همچنین شاسی این سوئیچ برای پشتیبانی از چهار Line-Card طراحی شده است و دارای دو Linux container (LxC)  با دو سیستم عامل 64 بیتی IOS XR مجزا با کارایی Control Plane و Admin Plane میباشد.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه