لایسنس روتر سیسکو سری NCS 1000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 06 اکتبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای NCS 1000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ncs 1000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای سری Cisco Network Convergence System (NCS) 1000 Series آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

روترهای سری NCS 1000 مدل های مختلفی را شامل می شوند، از جمله این مدلها Cisco NCS 1001، Cisco NCS 1002، Cisco NCS 1004 می باشد.

Cisco NCS 1001

رشد سریع ظرفیت درمرکز داده و بین مراکز داده نیاز به راه حل های شبکه در مقیاس ابری (Cloud scale) را ایجاد کرده است که امکان نظارت سریع و ساده را با نظارت پیشرفته فراهم می کند. سیستم همگرایی شبکه Cisco 1001 (NCS 1001) همه اینها و موارد دیگر را ارائه می دهد. Cisco NCS 1001 یک سیستم خط متراکم تقسیم طول موج متراکم (DWDM) است که به صورت مکانیکی برای محیط های Data center برای حداکثر ظرفیت، بهینه سازی شده است.

Cisco NCS 1002

برای دستیابی به راندمان بهینه، در مرکز داده و بین مراکز داده، به ظرفیت بیشتری برای پاسخگویی به تقاضای پهنای باند، همراه با یک form factor کوچک و استفاده از انرژی کم، نیاز می باشد. مقیاس بزرگتر، چابکی و قابلیت برنامه نویسی نیز برای پاسخ سریع به یک محیط سرویس بطور فزاینده پویا لازم است. سیستم همگرایی شبکه Cisco 1002 (NCS 1002) همه اینها و موارد دیگر را ارائه می دهد. این نرم افزار از Cisco nLight Silicon برای ترکیب قابلیت Multimodulation با soft-decision Forward Error Correction (SD FEC) استفاده می کند تا نرخ انعطاف پذیری را در مقابل میزان حداکثر عملکرد نوری معامله کند و حداکثر 2Tbps را در 2RU به دست آورد.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای NCS 1000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

Cisco NCS 1004

ترافیک ویدئو به سرعت در حال رشد است. تماشای میزان ویدئویی که هر ماه در سال 2021 از شبکه های جهانی IP عبور می کند، بیش از 5 میلیون سال طول خواهد کشید. هر ثانیه، یک میلیون دقیقه محتوای ویدیویی از شبکه عبور می کند. شبکه های تحویل محتوا (CDN) تا سال 2021 71 درصد از ترافیک اینترنت را به خود اختصاص خواهند داد. ارائه دهندگان محتوا باید شبکه های خود را با سرعت تر کنند تا از تقاضای فیلمبرداری بیشتر استفاده کنند. شبکه ها باید در ذهن با “مقیاس وب” طراحی شوند. یک شبکه در مقیاس وب باید در حالی که از لحاظ عملیاتی ساده باشد، از لحاظ سرعت گسترش یابد. سیستم همگرایی شبکه 1004بهترین عملکرد در کلاس را برای برنامه های مترو، مسافت طولانی و زیر دریایی فراهم می کند در حالی که برای استقرار و مدیریت ساده است.

ویژگی های Cisco NCS 1000 series

  • مقیاس گسترده: با استفاده از Cisco NCS 1000 series ظرفیت ، کنترل و دید در شبکه خود را می توانید افزایش دهید.
  • با استفاده از Cisco NCS 1000 series می توانید با تقسیم طول موج متراکم (DWDM) با مقیاس انعطاف پذیری شدید ، عملیات خود را ساده سازی کنید.
  • امکان پاسخ دهی سریع به رشد ترافیک و خدمات جدید را فراهم می کند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت روتر سیسکو NCS 1000

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در روتر NCS 1000 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco NCS 1000 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.