لایسنس روتر سیسکو NCS 5000

لایسنس روتر سیسکو NCS 5000

لایسنس روتر سیسکو NCS 5000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با لایسنس روتر سیسکو NCS 5000 آشنا کنیم.

لایسنس روتر سیسکو NCS 5000 افزونه ای به سبد مسیریابی پلتفرم سیسکو می باشند، ارائه دهندگان خدمات و معماری مراکز داده با قابلیت MPLS را قادر می سازد تا شبکه های elastic با پیشرفت کار تجاری و عملیات ساده برای ارائه خدمات پهنای باند تلفن همراه، فیلم و خدمات cloud را ارائه دهند.

همچنین می تواند به عنوان یک قفسه افزودنی از روترهای Cisco ASR 9000 Series Aggregation Services با استفاده از فناوری مجازی سازی شبکه (NV)، تلفیق چندین لایه در شبکه و کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی، کار کند.

سیسکو NCS 5001 و NCS 5002 سیستمهای جمع آوری متراکم GE / 10GE متراکم از نظر فرم هستند. این سیستم همچنین با پشتیبانی از سیستم عامل مسیریابی نرم افزاری Cisco IOS XR نرم افزار، عملکردهای غنی مانند میزبانی برنامه شخص ثالث، رابط ماشین به ماشین، telemetry و تحویل بسته انعطاف پذیر ارائه می دهد.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *