لایسنس روتر سیسکو سری NCS 5000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 06 اکتبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای NCS 5000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ncs 5000

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای Cisco NCS 5000 Series آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

روترهای سری Cisco NCS 5000 افزونه ای به سبد مسیریابی پلتفرم سیسکو می باشند، ارائه دهندگان خدمات و معماری مراکز داده با قابلیت MPLS را قادر می سازد تا شبکه های elastic با پیشرفت کار تجاری و عملیات ساده برای ارائه خدمات پهنای باند تلفن همراه، فیلم و خدمات cloud را ارائه دهند.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای NCS 5000 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

همچنین می تواند به عنوان یک قفسه افزودنی از روترهای Cisco ASR 9000 Series Aggregation Services با استفاده از فناوری مجازی سازی شبکه (NV)، تلفیق چندین لایه در شبکه و کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی، کار کند.
سیسکو NCS 5001 و NCS 5002 سیستمهای جمع آوری متراکم GE / 10GE متراکم از نظر فرم هستند. این سیستم همچنین با پشتیبانی از سیستم عامل مسیریابی نرم افزاری Cisco IOS XR نرم افزار، عملکردهای غنی مانند میزبانی برنامه شخص ثالث، رابط ماشین به ماشین، telemetry و تحویل بسته انعطاف پذیر ارائه می دهد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت روتر سیسکو NCS 5000

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در روتر NCS 5000 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco NCS 5000 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.