لایسنس روتر سیسکو سری NCS 5500

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 06 اکتبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای NCS 5500 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

لایسنس روتر سیسکو سری ncs 5500

یک روتر دستگاهی است که بسته‌های داده‌ای دستگاه‌های موجود در شبکه را به مقصد مناسب رسانده و با این کار آن‌ها را به اینترنت متصل می‌کند. این داده‌ها می‌توانند بین چند دستگاه در شبکه باشند یا از دستگاهی به سمت اینترنت فرستاده شوند. روتر یک آدرس آی پی (IP) به هر کدام از دستگاه‌های شبکه می‌دهد تا در هنگام دریافت و ارسال داده‌ها، آدرس مقصد یا مبدا خود را بداند. با این کار، روتر مطمئن خواهد بود که بسته‌های ارسالی یا دریافتی همیشه به مقصد صحیح خود خواهند رسید و در مسیر شبکه گم نمی‌شوند. روترها مدل های مختلفی دارند، در اینجا می خواهیم شما را با روترهای Cisco Network Convergence System 5500 Series آشنا کنیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

روتر سری NCS 5500 طراحی شده است تا به طور موثر بین مراکز داده و شبکه های WAN و شرکت های بزرگ، وب و ارائه دهنده خدمات مقیاس شود.
بر اساس Cisco Global Cloud Index، پیش بینی می شود که دیجیتال سازی، بیش از 25 درصد سالانه مرکز داده های جهانی و ترافیک شبکه عمومی و خصوصی رشد کند و در نتیجه در سال 2019 سه برابر شد. برای کمک به ارائه دهندگان شبکه برای رفع این چالش ها، شبکه Cisco سری سیستم 5500 با امکاناتی همچون چگالی پورت بسیار بالا، بافر بسته بندی عمیق و سخت افزار حمل و نقل بهینه شده برای این نوع استقرارها ساخته است.

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس روترهای NCS 5500 سیسکو اینجا را کلیک کنید.

ویژگی ها و قابلیت های روترهای NCS 5500

کارایی و ظرفیت بالا

حداکثر 288 پورت 100 گیگابیت در ثانیه را با حداکثر 28 اسب بخار در یک سوم رک (rack) دریافت کنید.

افزونگی

سری NCS 5500 پردازنده های مسیر، fabric و قدرت اضافی را ارائه می دهد.

مصرف کم انرژی

سری NCS 5500 فقط از 0.3 وات در هر 1 گیگابیت بر ثانیه استفاده می کند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت روتر سیسکو NCS 5500

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در روتر NCS 5500 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco NCS 5500 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.