لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 20 نوامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v اینجا را کلیک کنید.

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

احتمالا شما نیز به کابل کشی‌های انبوه در دیتاسنترهای بزرگ دقت کرده باشید اما علت چیست؟ سوئیچ های سیسکو نکسوس راه‌حلی برای این مشکل قدیمی دارد.

در طراحی Data Center های قدیمی و بر اساس مدل سنتی، شبکه LAN و شبکه SAN از هم مجزا هستند و ترافیک هر کدام از مسیرها مجزا عبور می‌کند سوئیچ های Nexus Cisco اینجا به کمک شما می آید. شرکت سیسکو در سال های اخیر با هدف پاسخگویی به نیازهای زیرساخت شبکه مراکز داده نوین و ایجاد یک ساختار و معماری یکپارچه رده جدیدی از محصولات خود را به بازار معرفی نمود. در سری محصولات نکسوس، شرکت سیسکو سعی داشته تا بتواند به نیازهای شبکه های LAN و SAN با هدف یکپارچه سازی چندین Hypervisor در سوئیچ های مرکزی Data Center پاسخ دهد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

این سری از محصولات کمپانی Cisco دارای توان عملیاتی و قدرت مقیاس پذیری و میزان دسترس پذیری بسیار بالایی می باشند، بطوریکه بتواند با ظرفیت پورت هایی با سرعت های 10G,40G,100G نیازهای مورد انتظار یک Data Center نوین را که شامل پروتکل های متفاوتی همچون iscsi,FC, FCoE,IP می باشند را پوشش دهند.

بطور کلی از رده های معروف این خانواده که هر یک دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشند، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • سوئیچ سیسکو Nexus 9000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 7000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 6000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 5000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 4000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 3000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

سوئیچ های سری Nexus 1000V سیسکو

سری Nexus 1000V سیسکو (N1KV) یک سوئیچ software-based می‌باشد. این سوئیچ بر روی هایپروایزر VMware ESX کار می‌کند و سیستم عامل NX-OS را اجرا می‌کند. معماری سوئیچ Nexus 1000V دو جزء دارد: VEM 7 و VSM 8. این دو جزء با هم سوئیچ Nexus 1000V را تشکیل می‌دهند، به طوریکه VSM لایه management plane و VEM لایه data plane را اجرا می‌کند.

سوئیچ های سری Nexus 1000V سیسکو

لایسنس اسمارت سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در سوئیچ Nexus 1000v به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco Nexus 1000v Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.