لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

برای مشاهده جدول پارت نامبر این محصول لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v کلیک کنید

معرفی سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

                                                                             لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

احتمالا شما نیز به کابل کشی‌های انبوه در دیتاسنترهای بزرگ دقت کرده باشید اما علت چیست؟ سوئیچ های سیسکو نکسوس راه‌حلی برای این مشکل قدیمی دارد. در طراحی Data Centerهای قدیمی و بر اساس مدل سنتی، شبکه LAN و شبکه SAN از هم مجزا هستند و ترافیک هر کدام از مسیرها مجزا عبور می‌کند و لایسنس سوئیچ نکسوس سیسکو اینجا به کمک شما می آید. شرکت سیسکو در سال های اخیر با هدف پاسخگویی به نیازهای زیرساخت شبکه مراکز داده نوین و ایجاد یک ساختار و معماری یکپارچه رده جدیدی از محصولات خود را به بازار معرفی نمود. در سری محصولات نکسوس، شرکت سیسکو سعی داشته تا بتواند به نیازهای شبکه های LAN و SAN با هدف یکپارچه سازی چندین Hypervisor در سوئیچ های مرکزی Data Center پاسخ دهد.

این سری از محصولات کمپانی لایسنس سیسکو دارای توان عملیاتی و قدرت مقیاس پذیری و میزان دسترس پذیری بسیار بالایی می باشند، بطوریکه بتواند با ظرفیت پورت هایی با سرعت های 10G,40G,100G نیازهای مورد انتظار یک Data Center نوین را که شامل پروتکل های متفاوتی همچون iscsi,FC, FCoE,IP می باشند را پوشش دهند.

بطور کلی از رده های معروف این خانواده که هر یک دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشند، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • سوئیچ سیسکو Nexus 9000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 7000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 6000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 5000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 4000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 3000
  • سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

سوئیچ سیسکو Nexus 1000v

 

سوئیچ های سری Nexus 1000V سیسکو

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 1000v یک سوئیچ software-based می‌باشد. این سوئیچ بر روی هایپروایزر VMware ESX کار می‌کند و سیستم عامل NX-OS را اجرا می‌کند. معماری سوئیچ Nexus 1000V دو جزء دارد: VEM 7 و VSM 8. این دو جزء با هم سوئیچ  Nexus 1000V را تشکیل می‌دهند، به طوریکه VSM لایه management plane  و VEM لایه data plane را اجرا می‌کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه