لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 3000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 20 نوامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 3000 اینجا را کلیک کنید.

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 3000

محصولات خانواده Nexus سیسکو

محصولات خانواده Nexus سیسکو به لطف قابلیت آنها در یکپارچه سازی اطلاعات، ذخیره سازی اطلاعات و خدمات شبکه در دیتاسنترهای کوچک و بزرگ بسیار محبوب واقع شده‌اند. با وجودCisco Fabric Interconnect ، آنها نه تنها می‌توانند این خدمات را ارائه کنند، بلکه می‌توانند پلتفرمی قابل برنامه ریزی که از محیط های مجازی به طور کامل پشتیبانی می‌کند را ارائه کنند. خانواده محصولات Nexus سیسکو تعدادی از مدل‌های مختلف Nexus را شامل می‌شود تا بتواند نیازهای هر دیتاسنتری را برطرف کند. در ادامه به بررسی اجمالی سوئیچ سری 3000 نکسوس می پردازیم.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

این سری از سوئیچ های Nexus سیسکو امکاناتی مانند latency کمتر از یک میکرو ثانیه، line-rate در unicastهای لایه 2 و 3، سوئیچینگ multicast و پشتیبانی از اینترفیس‌های 40 Gigabit Ethernet را ارائه می‌کنند. سوئیچ های سری Nexus 3000 برای استفاده در محیط های latency-sensitive (محیط هایی که باید latency بسیار کمی داشته باشند)، مورد استفاده قرار می‌گیرند. مانند HFT 6، برنامه های شبیه سازی تست تصادف خودروها و محاسبات High-Performance.

سوئیچ های سری Nexus 3000 از سوئیچ هایی با پورت‌های 1GE شروع می شود و تا 32 پورت 100 GE در سوئیچ Nexus 3232C گسترش می یابد. محیط های حساس به تاخیر مطمئنا از این سری سوئیچ ها بهره مند خواهند شد، زیرا آنها برای از بین بردن هر گونه تاخیر سوئیچینگ طراحی شده اند در حالی که در عین حال فضای بافر زیادی را برای هر پورت ارائه می کنند. از طرفی بعضی از مدل ها توانایی مانیتور کردن تاخیرشان را هم دارند. پلتفرم سوئیچ سیسکو Nexus 3000 بیش از 15 مدل دارد، تا تمام نیازهایی که یک سازمان می تواند داشته باشد را برطرف کند.

Cisco Nexus C3172PQ-XL

برای نمونه یک مدل از این سری در زیر مورد بررسی قرار گرفته است:

سوئیچ Cisco Nexus C3172PQ-XL از سوئیچ های سری Nexus 3000 برای ایجاد مرکز داده با استفاده از استقرار بالایی از Data Bases طراحی شده اند و از 24 تا 128 پورت ارائه می شوند که قابلیت اتصال انعطاف پذیر، عملکرد بالا و مجموعه ای از امکانات جامع را ارائه می دهند. دریافت انعطاف پذیر، لایه 2 و 3 سوئیچینگ که تاخیر کم، برنامه ریزی بالا را ارائه می دهد.

مدل های سوئیچ Nexus 3000:

  • 3600 Series
  • 3500 Series
  • 3400 Series
  • 3200 Series
  • 3100-Z Series
  • 3100V, 3100, 3000 Series

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت سوئیچ سیسکو Nexus 3000

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در سوئیچ Nexus 3000 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart  Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco Nexus 3000 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.