لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 4000

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 4000 اینجا کلیک کنید

معرفی سوئیچ سیسکو Nexus 4000

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 4000
لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 4000

محصولات خانواده Nexus سیسکو

محصولات خانواده Nexus سیسکو به لطف قابلیت آنها در یکپارچه سازی اطلاعات، ذخیره سازی اطلاعات و خدمات شبکه در دیتاسنترهای کوچک و بزرگ بسیار محبوب واقع شده‌اند. با وجود Cisco Fabric Interconnect، آنها نه تنها می‌توانند این خدمات را ارائه کنند، بلکه می‌توانند پلتفرمی قابل برنامه ریزی که از محیط های مجازی به طور کامل پشتیبانی می‌کند را ارائه کنند. خانواده محصولات Nexus سیسکو تعدادی از مدل‌های مختلف Nexus را شامل می‌شود تا بتواند نیازهای هر دیتاسنتری را برطرف کند.در ادامه به توضیح اجمالی سری لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 4000 می‌پردازیم.

سوئیچ های سری Nexus 4000 از محصولات کمپانی Cisco ، بخشی از زیرساخت های تجاری دیتاسنتر  است که ، مزایای خانواده Nexus Cisco را برای سرورهای تیغه گسترش می دهد. سوئیچ های Cisco Nexus 4000 با چالش هایی در مورد داشتن سوئیچ ها و کابل های بیشتر در یک شاسی واحد ، اجرای تحرک دستگاه مجازی و افزایش پهنای باند و نیازهای انرژی مواجه است.

سوئیچ های سری Nexus 4000
لایسنس سوئیچ نکسوس سیسکو سری Nexus

لایسنس اسمارت سوئیچ سیسکو Nexus 4000

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر ۹۰% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 4000 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر ۹۰% تخفیف برای Cisco Nexus 4000 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص تجهیزات لایسنس سیسکو و لایسنس های سوئیچ نکسوس سیسکو اینجا کلیک کنید

لایسنس نکسوس 4000 سیسکو  

این سری از سوئیچ های نکسوس از لایسنس های سنتی و Right to use سیسکو پشتیبانی میکنند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه