لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 5000

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 20 نوامبر 2019

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 5000 اینجا را کلیک کنید.

لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 5000

این سری از محصولات شرکت سیسکو مناسب لایه access دیتاسنتر End of Row هستند، به طوری که معماری آنها از مجازی سازی و محیط های Unified Fabric پشتیبانی می‌کند. سوئیچ های سری Nexus 5000 سیسکو قابلیت پشتیبانی کامل از امکانات لایه های 2 و 3 و پشتیبانی از VXLAN را برای توسعه‌ شبکه Data Center دارند. این سوئیچ‌ها از Inter Face‌های Fibre Channel، Ethernet و FCoE پشتیبانی می‌کنند. سیستم عامل پیش فرض موجود روی دستگاه شامل اکثر قابلیت‌های پلتفرم Nexus 5000 می‌شود، امکاناتی همچون مدیریت و امنیت لایه دو. امکانات لایسنسی شامل routing لایه 3، IP multicast و امکانات enhanced Layer 2 مانند Cisco Fabric Path می‌شود.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

به بیانی دیگر یکی دیگر از محصولات میان رده سیسکو، سوئیچ های سری Nexus 5000 می باشد. این سوئیچ ها نیز جهت ارائه (ToR) و Top-of-rack با گنجایش و ظرفیت بالا در لایه های 2 و 3 بهینه شده اند. یکی از قابلیت های چشم گیر این رده از محصولات پشتیبانی از 10/40 گیگابیت اترنت می باشد. شرکت cisco این محصولات را در فرم فاکتورهای 2 و 4 یونیت با پورت های متعدد طراحی کرده است. سوئیچ های سری Nexus 5000 مانند بخشی از Cisco Unified Fabric Portfolio در دو پلتفرم Nexus 5500 و Nexus 5600 به بازار عرضه شده اند.

این محصولات از مجموعه کامل ویژگی های جامع NX-OS پشتیبانی می کنند همچنین قابلیت مقیاس پذیری را تا 10/40 گیگابیت اترنت ارائه می دهند. ویژگی های بیان شده از سوئیچ سیسکو Nexus 5000 منجر به قوت این محصولات شده است. از دیگر ویژگی های مهم این محصول کارایی بالا، بهره وری عملیاتی و طراحی انعطاف پذیر محصول می باشد.

Nexus 5600

پلتفرم سیسکو Nexus 5600 از اتصالات گسترده ای پشتیبانی می کند. قابلیت هایی که این محصول دارد زمان تاخیر کم و پشتیبانی از تکنولوژی (Virtual Extensible LAN (VXLAN می باشد. این قابلیت ها سوئیچ فوق را به یک سوئیچ ایده آل جهت دسترسی به Access Point و (End-of-Rack (EoR تبدیل کرده اند. از دیگر توانمندی های این پلتفرم می توان به بالا بردن سرعت دسترسی به (Fabric Extender (FEX، همگرا شدن، مجازی سازی و توسعه ابری (Cloud) اشاره کرد.

ویژگی های Nexus 5600

  • امکان ارائه مقیاس پذیری در ابعاد بزرگتر
  • ایجاد سهولت بیشتر در عملیات
  • پشتیبانی از معماری انعطاف پذیر
ویژگی های Nexus 5500

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سوئیچ سیسکو Nexus 5000 اینجا را کلیک کنید.

Nexus 5500

سوئیچ سیسکو Nexus 5500 از قابلیت همگرایی پشتیبانی می کند. این قابلیت از طریق اتصالات گسترده ای که سرعت بالایی دارند، ارائه می شود. قابلیت بیان شده، سوئیچ Nexus 5500 را جهت دسترسی به Top-of-rack در محیط های سنتی توانمند می سازد.

ویژگی های Nexus 5500

  • امکان ارائه مقیاس پذیری در ابعاد بزرگتر
  • ایجاد سهولت بیشتر در عملیات
  • پشتیبانی از معماری انعطاف پذیر
ویژگی های Nexus 5600

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لایسنس اسمارت سوئیچ سیسکو Nexus 5000

ابزار Smart Licensing مدت ‌ها قبل توسط Cisco معرفی شد اما اخیرا با معرفی سری جدید IOS-XE با نام Fuji-16.9 خاصیت Smart License دوباره بر سر زبان ‌ها افتاد و دلیل آن اجباری بودن استفاده از این ویژگی در این سری و سری ‌های آتی سیستم عامل‌های XE شرکت سیسکو می‌باشد. لایسنس اسمارت سیسکو را می‌توان مانند یک سیستم مدیریت کننده لایسنس در IOS-XE دانست که وظیفه آن مدیریت لایسنس‌ ها و اعطای سطح دسترسی ویژگی‌ های همراه آن لایسنس به دستگاه مورد نظر است. این سیستم هر لایسنسی را قبل از اعمال شدن در دستگاه آنالیز کرده و صحت آن را با سیسکو چک می ‌کند و فقط در صورت سلامت بودن آن از هر نظر، لایسنس را بر روی دستگاه اعمال خواهد نمود.

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing-PLR آنلاین و آفلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو در سوئیچ Nexus 5000 به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing استفاده می نماید.

ما امکان ارائه تا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco Nexus 5000 Smart Licensing در هر دو نوع آنلاین و آفلاین را دارا می باشیم، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.